Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Helena išla do bytu k svojej švagrinej, ale nenašla ju doma: Z toho, čo jej sused urobil, skoro odpadla

02.10.2018 Spracovala: iva

Helenka šla do bytu k svojej švagrinej, ale nenašla ju doma a tam sa začal jej nezvyčajný príbeh so susedom oproti. Starší dôchodca, ktorý vyzeral celkom neškodne, ju poriadne prekvapil.

Zo suseda sa vykľul chlípnik. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: shutterstock Zo suseda sa vykľul chlípnik.

Vravím jej celá roztrasená: „Tvoj sused je blázon! Musela som utiecť z jeho bytu.“ Iba bezmocne si vzdychla: „Čo si tam robila?“ A ja na to: „Bola som mu pomôcť zložiť krížovky z kuchynskej linky.“ Ona sa iba zasmiala. „Zabudla som ti o ňom povedať. Vlastne je neškodný, ale poď dnu, ja ti o ňom porozprávam v pokoji pri káve.“ A tam som sa dozvedela, že to už skúšal na poštárku a brigádničky, ktoré ju zastupovali. Ale všetky sa poučili a odvtedy do jeho bytu nevstupujú. Mimo svojho bytu si vraj nič nedovolí. Áno, teraz už som sa poučila aj ja. Nikdy nevojdem do bytu staršieho pána, aj keby vyzeral akokoľvek neškodne. Ale na ten jeho pohľad a to, čo nastalo potom, asi nikdy nezabudnem. Doteraz mám z toho husiu kožu.

Helena

 

Čo my na to?

Niekedy nás ľudia vedia naozaj prekvapiť. V týchto nečakaných situáciách, na ktoré sa nedá pripraviť, sme viac-menej bezmocné a aj preto to muži radi využívajú. Moment prekvapenia je tu veľmi dôležitý a pôsobí ako paralyzátor. Ale keď sa otrasieme z prvotného šoku, pud sebazáchovy funguje stopercentne. Našťastie, v tomto prípade nielenže fungoval, ale aj sused bol nakoniec neškodný.


‹ 123 ›
Tlačiť Diskusia (3)
Focus Media