Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Marína o svojom zraňujúcom zážitku: Môj bývalý si začal s mojou najlepšou kamarátkou! A to nebolo všetko!

28.09.2018 Katarína Dobrovodská

Nie, nikdy to nie je ľahké. Sledovať svojho bývalého, ako sa usmieva v náručí inej ženy, ako si s ňou šťastne vykračuje a buduje nový vzťah... A predstavte si, že by tou inou ženou bola vaša najlepšia kamarátka. Bŕŕŕ!

Medzi kamarátkami by mala existovať ženská solidarita, ale čo keď to tak nie je? 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Medzi kamarátkami by mala existovať ženská solidarita, ale čo keď to tak nie je?

Mne sa to nemôže stať, hovoríme si v rôznych ošemetných situáciách. Veď predsa existuje ženská solidarita. Nepísané pravidlá, ktoré si ženy tvorili celé stáročia. No bývalá členka skupiny Deuce a mejkap umelkyňa Lisa Armstrong nedávno zistila, že niektorým ženám tieto pravidlá nič nehovoria a správajú sa, akoby o nich nemali ani potuchy.

V novinách sa objavili správy o tom, že jej manžel Anthony McPartlin, s ktorým sa začiatkom tohto roka odcudzili a s ktorým žila jedenásť rokov, sa stretáva s jej „výbornou“ priateľkou Anne-Marie Corbett.

Po rozchode Lisy s Anthonym si ho rýchlo uchmatla kvázi kamarátka Anne-Marie. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Po rozchode Lisy s Anthonym si ho rýchlo uchmatla kvázi kamarátka Anne-Marie. Bola to rana pod pás a poriadna. Predtým v trojici trávili veľa času, chodievala k nim na návštevy a párty a cítila sa u nich ako doma – vyše šesť rokov.

„Bože, aká som bola naivná! Myslela som si, že je to moja dobrá priateľka!“ uviedla na Tweeteri sklamaná Lisa (41) so sériou smajlíkov so zlomeným srdcom.

Počúvať detaily o romániku svojho muža a akože priateľky nebolo pre mejkap umelkyňu vôbec ľahké. Obzvlášť preto, že tesne predtým Anne-Marie zorganizovala romantickú párty pri príležitosti 10. výročia, odkedy Anta a Lisu spoznala. Len pár mesiacov pred tým, ako sa Anne-Marie s Anthonym dali dohromady.

Takže, ako sa zdá, Lisa okúsila tvrdú ranu pod pás a my sa pýtame – je v poriadku, keď vaša najlepšia priateľka začne chodiť s vaším bývalým?

Anne Marie Corbett 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Anne Marie Corbett

Tlačiť Diskusia
Focus Media