Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spoločné bývanie na spadnutie? 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť predtým, ako sa nasťahujete

25.09.2018 pkr

Spoločný život v jednej domácnosti by mal byť premysleným krokom, sprevádzaným množstvom rozhovorov a kompromisov.

Pred spoločným bývaním by ste si mali vyjasniť všetky vzájomné preferencie. 15 obrázkov vo fotogalérii Pred spoločným bývaním by ste si mali vyjasniť všetky vzájomné preferencie.

Existujú určité veci, ktoré by ste o svojom partnerovi mali vedieť, ešte kým sa nasťahujete do spoločného domova. Prechod k životu s vaším partnerom bude dosť veľkou zmenou bez ohľadu na to, aké množstvo vecí predtým prediskutujete. Niektoré problémy môžete urovnať tým, že sa spýtate dôležité otázky a zodpovedne odpoviete aj na otázky svojho partnera. Možno sa dokonca dozviete, že váš životný štýl je nezlučiteľný pred zaplatením prvého a posledného mesiaca nájomného. Alebo zistíte, že ste úplne zosynchronizovaní! Koniec koncov, vaše osobné i finančné životy budú prepletené tak, ako sa stáva len vtedy, keď začnete zdieľať spoločnú adresu. Než prevezmete nové kľúče, prečítajte si 10 faktov, ktoré by ste mali o partnerovi vedieť ešte pred sťahovaním:

Spôsob, ako si udržiava svoj priestor

Poznáte všetky tie jeho roztomilé maličkosti, ktoré vám prídu roztomilé? Budú vás neuveriteľne otravovať! Je to úplne iné, keď žijete spoločne, takže predtým, než sa presťahujete, budete si chcieť byť naozaj isté, že viete všetko o jeho životnom štýle. Začnite s tým, ako sa váš partner cíti ohľadom domácich prác. A akú mieru neporiadku toleruje. Budete sa musieť porozprávať, kto je zodpovedný za čo, ale verte, že keď to budete vedieť vopred, jeden rozhovor vám ušetrí mnoho hádok, odporu a nezhôd.

Prečítajte si 10 faktov, ktoré by ste mali o partnerovi vedieť ešte pred sťahovaním. 15 obrázkov vo fotogalérii Prečítajte si 10 faktov, ktoré by ste mali o partnerovi vedieť ešte pred sťahovaním.

Tlačiť Diskusia