Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Závideli jej úžasného manžela, až kým nezistila, čo vyviedol: Tajil pred ňou milenku a to nebolo všetko

11.10.2018 iva

Irena žila v šťastnom manželstve obklopená bohatstvom. Až kým ju nepredvolali na políciu, lebo jej manžela zatkli, a to u jeho milenky.

Irena žila v luxuse a ani ju nenapadlo, že by to všetko získal jej manžel podvodom. Irena žila v luxuse a ani ju nenapadlo, že by to všetko získal jej manžel podvodom.

Žila som vo veľmi dobrom manželstve celých dvadsať rokov. Manžel sa ku mne nádherné správal a miloval svoje deti. Priateľky mi závideli takého muža, ktorý mi kupoval drahé dary a materiálne nás nad mieru zahŕňal svojou pozornosťou. Nikomu som však už nehovorila, že za ten luxus, čo sme mali, som platila samotou.

Prekážalo mi, že je tak málo doma, ale na druhej strane som si myslela, že je lepšie, keď muž nesedí pri žene, ale zarába, aby žena mala čo dať do hrnca. Veď iba preto sme si mohli dovoliť dovolenky pri mori, lyžovačky v Alpách. Aj naše dve deti mali všetko, po čom túžili. Je pravda, že u nás nebol problém s ničím. Aj keď som pracovala, bolo to len na štyri hodiny a výplatu som si nechávala ako vreckové.

Otázky niektorých známych, ktorí sa pýtali, ako to robíme, že máme všetko od výmyslu sveta, som odbíjala odpoveďou, že sa majú lepšie snažiť. Všetko som pripisovala tomu, že môj manžel bol veľmi podnikavý. Vedel v tom chodiť. Pracoval aj po víkendoch. Stále mal nejaké nápady, ako to u nich vo firme vylepšiť. Mal správne kontakty, ale ako sám vravieval, získal ich za celé roky driny.

Tlačiť Diskusia