Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Adela a Viktor sa do TOHO pustili v aute, ale... Zasekli sa hneď na začiatku: S čím sa museli popasovať?

26.09.2018 piv

Z čoho mala Adela Vinczeová najväčší strach? Zasekla sa už na začiatku a... Ako to prežíval Viktor?

Adela sa dala dokopy s Viktorom Vinczem. 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Adela sa dala dokopy s Viktorom Vinczem.

Adela a Viktor Vinczeovci pred letom prekvapili snáď každého svojho fanúšika! Diváci ich mohli vidieť v úplne novej, netradičnej úlohe - ako amatérskych hercov v divadelnej hre Odchody vlakov.

Viktor Vincze, Adela Vinczeová 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dominik Stehnáč Viktor Vincze, Adela Vinczeová


A pre tých, ktorí ich takto nezažili a chceli by ich vidieť, máme výbornú správu! Vinczeovci sa po letnej prestávke vrátili na divadelné javiská a do konca roka odohrajú neuveriteľných 14 ďalších predstavení! Prvé, ktoré sa konalo v Starej Turej, už majú Adela s Viktorom za sebou a my máme exkluzívne informácie, ako to celé dopadlo!

S divadelným predstavením navštívia niektoré slovenské mestá. 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Daniela Matúšková S divadelným predstavením navštívia niektoré slovenské mestá.


„Veľmi som sa bála, lebo sme si dva týždne pred predstavením v aute opakovali texty, zasekla som sa už na svojej druhej vete a nevedeli sme pokračovať. Samotné vystúpenie v Starej Turej už bolo našťastie v poriadku, zažila som to, s čím sa stretávajú aj profesionálni herci – texty mi nabiehali s pohybom a priestorom javiska,“ prezradila svoje pocity moderátorka Adela Vinczeová.

Adela Banášová 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dominik Stehnáč Adela Banášová


A ako to prežíval jej manžel Viktor? „Myslím, že sme v prvom predstavení novej sezóny mali šťastie na publikum. Z ich energie som mal pocit, že presne chápu pointu aj náladu našej tragikomédie. Nie je to totiž kus, pri ktorom sa od smiechu skáče na stoličkách. Mali sme od divákov pozitívne reakcie a tešíme sa z toho.“

Viktor Vincze 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Viktor Vincze


Divadelnú hru Odchody vlakov v hlavných úlohách s Adelou Vinczeovou a Viktorom Vincze môžete najbližšie vidieť 4. októbra vo Zvolene, 22. októbra v Partizánskom, 12. novembra v Leviciach a 13. novembra v Poprade.

Viktor Vincze, Adela Vinczeová 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dominik Stehnáč Viktor Vincze, Adela Vinczeová


Odchody vlakov sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 80 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho.

Adela Vinczeová, Viktor Vincze 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou. Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov, ktorú prináša Divadlo ŠOK, je výnimočná netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie, no najmä hereckým obsadením Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.

Adela Vinczeová, Viktor Vincze 41 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Danka Matušková, Jakub Cisár Adela Vinczeová, Viktor Vincze

Viac fotografií nájdete v galérii.

Tlačiť Diskusia
Focus Media