Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nádherné veci z kúskov dreva! Doneste si z lesa pár konárikov a pustite sa do tvorenia: Toto z nich vyčarujete

13.11.2018 Daniela Mýtna

Nazbierajte si pri prechádzke kúsky dreva, dajú sa z nich spraviť krásne veci.

Zo zvyšných kúskov dreva si viete vyčarovať originálne kúsky do domácnosti. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Zo zvyšných kúskov dreva si viete vyčarovať originálne kúsky do domácnosti.

Na prechádzkach v prírode sa dá nájsť veľa konárikov a takisto aj doma vám pri majstrovaní ostávajú malé odrezky rôznych rozmerov. Dobre si ich obzrite zo všetkých strán. Určite sa vám z nich podarí vlastnými rukami vyrobiť originálne kúsky do domácnosti, ktoré zaujmú jedinečným vzhľadom.

Nedokonalosť je prednosť dreva

Kedysi bolo použitie dreva s rôznymi estetickými nedostatkami nepredstaviteľné, dnes je vítaným spestrením interiéru. Práve chybičky krásy, ako sú rôzne praskliny, hrče či škrabance, robia z každého kusa dreva cenný originál.

Ak vám však nedokonalosti naozaj prekážajú, jednoducho ich zakryte. Pomôžu vám pri tom tmely a krycie farby, ktoré nie sú transparentné a ľahko zamaskujú akékoľvek problémové časti dreva.

Krivé konáriky môžete využiť na netradičné úchytky. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Krivé konáriky môžete využiť na netradičné úchytky.

Tlačiť Diskusia
Focus Media