Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mladá rodinka našla šťastie v starom dome na vidieku: Takto krásne si ho zariadili! Deti tu majú raj na zemi

25.10.2018 living4media

Mladá rodina s moderným zmýšľaním našla svoje šťastie v starom dome na vidieku.

„Dbáme na to, aby sa deti doma cítili a pohybovali slobodne. Náš dom nie je z cukru.“ 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson „Dbáme na to, aby sa deti doma cítili a pohybovali slobodne. Náš dom nie je z cukru.“

Vlastnými rukami

Pár vykonal väčšinu prác sám. Len kúpeľňu, ktorá si vyžadovala kompletnú rekonštrukciu, zverili do rúk remeselníkom. Ukázalo sa, že tmavohnedá kuchynská linka bola v dobrom stave, a tak ju Ellinora a Håkan premaľovali do svetlého pastelovo modrého odtieňa a dopriali jej nové farebné úchytky. Odkrytú drevenú podlahu natreli svetlosivou. „Chceli sme, aby sa domu vrátilo kúzlo, ktoré bude v súlade s jeho vekom,“ hovorí Ellinora.

Jednoduchej kúpeľni dominuje zaujímavá dlažba. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson Jednoduchej kúpeľni dominuje zaujímavá dlažba. Spálňu osviežili doplnky v sviežej zelenej farbe. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson Spálňu osviežili doplnky v sviežej zelenej farbe.

Relaxačný kútik s pohodlným starým kreslom. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson Relaxačný kútik s pohodlným starým kreslom.

Tlačiť Diskusia
Focus Media