Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mladá rodinka našla šťastie v starom dome na vidieku: Takto krásne si ho zariadili! Deti tu majú raj na zemi

25.10.2018 living4media

Mladá rodina s moderným zmýšľaním našla svoje šťastie v starom dome na vidieku.

„Dbáme na to, aby sa deti doma cítili a pohybovali slobodne. Náš dom nie je z cukru.“ 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson „Dbáme na to, aby sa deti doma cítili a pohybovali slobodne. Náš dom nie je z cukru.“

Priestor pre deti

Záhrada sa takisto zameriava hlavne na deti. Veľký trávnik vás pozýva na behanie, špeciálne vybudovaná vonkajšia kuchyňa zasa slúži deťom na hranie. Predávajú tu svojej mame a otcovi kávu a čerstvú šťavu. V ohradenej časti záhrady žije králik Rufus, ktorý šťastne chrumká doma vypestovanú mrkvu. Stretnete tu tiež mačku Älvu a štyri domáce sliepky Åsu, Dagmar, Linu a Annie Lööf.

„Záhrada nám okrem úrody poskytuje aj priestor na oddych. Vytvorili sme si dokonalú oázu, ktorú dopĺňajú naše domáce zvieratá. Najlepšou vecou na našom dome je to, že tu žijeme spoločne a každý v ňom má svoje miesto!“ uzatvára s úsmevom Ellinora.  Krásna detská izba pre malé objaviteľky. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson Krásna detská izba pre malé objaviteľky. V detskej izbe nájdete tiež retro nábytok. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson V detskej izbe nájdete tiež retro nábytok. Dievčatá tu majú dostatok priestoru na hry. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media/Camilla Isaksson Dievčatá tu majú dostatok priestoru na hry.

Tlačiť Diskusia
Focus Media