Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priateľku požiadal o ruku na naozaj netradičnom mieste, keď sa však dozviete TEN dôvod, neubránite sa slzám

03.10.2018 Lenka Molnárová

Skutočná láska vytrvá až za hrob. Gesto tohto mladého muža vás dojme.

To, čo urobil tento mladý muž, vás dostane. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock To, čo urobil tento mladý muž, vás dostane.

Požiadanie o ruku je v živote ženy veľmi silný zážitok. Mladá dievčina by radosť z neho najradšej zdieľala so svojím otcom. Osud mal s nimi však iné plány. 

Justin a Meg sa spoznali počas štúdia na vysokej škole. Ich priateľstvo sa postupne vyvinulo na lásku a začali spolu tráviť každú voľnú chvíľu. Justin vraj od začiatku vedel, že jeho priateľka je tá pravá. 

Do cesty im však vstúpila veľmi nepríjemná správa. Megin otec ochorel na vzácnu formu rakoviny, na ktorú doktori doposiaľ nenašli liečbu. Pre všetkých to bolo naozaj veľmi obtiažne obdobie. Meg však vždy našla porozumenie u svojho priateľa, mohla sa pri ňom vyplakať, vyventilovať sa, vykričať...

Aj rok po jeho smrti to bolo pre ňu stále obtiažne a ich vzťah trpel. Otec jej veľmi chýbal, pretože to bol jej najlepší kamarát, s ktorým vždy všetko zdieľala a vždy bola jeho malým dievčatkom. 

Meg vo veľmi mladom veku zažila obrovskú traumu. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Meg vo veľmi mladom veku zažila obrovskú traumu.

Tlačiť Diskusia
Focus Media