Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto si cestovanie rozhodne nepredstavovali! Letuška mala požiadavku, ktorá šokovala celé lietadlo

10.10.2018 Lenka Molnárová

Cestovanie s malým bábätkom môže byť pre matku veľmi stresujúce. V tomto prípade bol, zdá sa, v strese niekto úplne iný.

Cestovanie s dieťaťom je výzva sama o sebe. Keď vám však let znepríjemní samotný personál, je to veľmi nepekný zážitok. 4 obrázky vo fotogalérii Cestovanie s dieťaťom je výzva sama o sebe. Keď vám však let znepríjemní samotný personál, je to veľmi nepekný zážitok.

Malé dieťa v dopravnom prostriedku môže byť niekedy výzva. Občas môže ostatným cestujúcim „spríjemniť“ cestu plačom, avšak kto by mohol niečo vyčítať malému bábätku...

Mladá mamička cestovala so svojím manželom a 8-mesačným synčekom a počas letu si prešli naozaj nepríjemným zážitkom. Sedeli v biznis triede, ich dieťa bolo v detskom košíku, keď vtom začalo z ničoho nič plakať, presne tak, ako to robia malé batoľatá. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby po chvíli za nimi neprišla letuška a nezačala po nich kričať. Letuška menom Linda tvrdila, že je to absolútne neúnosné, aby dieťa plakalo v lietadle.

Pre niektorých zážitok, pre iných trauma. Pre mladú mamičku bude mať odteraz zrejme cestovanie o čosi trpkejšiu príchuť. 4 obrázky vo fotogalérii Pre niektorých zážitok, pre iných trauma. Pre mladú mamičku bude mať odteraz zrejme cestovanie o čosi trpkejšiu príchuť.

Tlačiť Diskusia (1)