Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aké životné tajomstvá ukrývate pred svetom? Znamenie horoskopu dokáže odhaliť viac, ako by ste čakali

10.10.2018 Casprezeny.sk

Máte občas pocit, že nič z toho, čo robíte, nedáva zmysel? Nebojte sa, hviezdy už vopred veľmi dobre vedia, čo vás v živote čaká. Pred nimi nič nezostane skryté.

Čo si pre vás pripravili hviezdy? 22 obrázkov vo fotogalérii Čo si pre vás pripravili hviezdy?

Často sa v našich životoch objavujú dni, kedy máme pocit, že aj keď tvrdo pracujeme, napredujeme a snažíme sa, predsa sa nedostávame bližšie k odpovedi na otázku: Prečo sa s nami všetky tieto veci dejú? Každý z nás má v živote úlohu, ktorú musí splniť - hovorí sa tomu „životná úloha“ alebo „lekcia“ – vaša existencia má cieľ, ktorý môžete uskutočniť iba VY. A nikto iný to za vás neurobí. Vaše znamenie vám pomôže toto tajomstvo trochu poodhaliť:

1. Baran (21. 3. - 20. 4.)

Za všetkým vás ženie túžba. 22 obrázkov vo fotogalérii Za všetkým vás ženie túžba.

Ženie vás nezastaviteľná túžba zažiť veci ako prvá - aj vtedy, ak je riziko väčšie ako samotná vec, ktorú objavíte. Vy ste tá, ktorá niekam vstúpi ako prvá, ochutná a spozná nové veci. Často vás ani nezaujíma, čo to tá nová vec, ktorú chcete získať, vlastne je, poháňa vás len radosť z objavovania a vedomie, že to pred vami ešte nikto nevyskúšal. Keď prvotné čaro pominie, neviete sa s tým pocitom vyrovnať, nové veci vás rychlo začnú nudiť. Váš životný cieľ je preto zároveň aj veľkou výzvou: naučiť sa oceniť to, čo máte.

Tlačiť Diskusia