Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

POZOR, s týmito znameniami si nezačínajte! Ak podľahnete ich čaru, zostanú vám oči pre plač

24.01.2019 anm

Niektorým znameniam robí veľký problém zotrvať v stabilnom vzťahu. Neustále túžia po vášni a vzrušení, a keď nie sú spokojní, začnú sa obzerať po niečom lepšom...

Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu?

Odborníci tvrdia, že vzdušné znamenia majú sklony pri prvých problémoch vo vzťahu vziať nohy na plecia a opustiť partnera - bez slov. Ako sa správajú jednotlivé znamenia, ak ich vzťah nefunguje tak, ako si to predstavujú?

Blíženci

Komunikácia je pre nich veľmi dôležitá. Chcú intelektuálny vzťah. Často túžia po dobrom, hlbokom a uspokojujúcom rozhovore. Ak ho nedostanú, majú sklony z minútu na minútu ukončiť hoci aj dlhodobý vzťah. Sú to veľmi vášnivé osobnosti. Keď cítia, že vzťah začína byť vážny, zneistejú. Ak dospejú k vážnemu rozhodnutiu, len tak ľahko ho už nezmenia. Skrátka, keď chcú odísť, zbalia si veci a zatvoria za sebou dvere. Bum. Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu?


Váhy

Veľmi ľahko sa zamilujú, ale často sa stáva, že sa rovnako rýchlo aj "odmilujú". Ak niečo nie je tak, ako si predstavujú, ak už necítia vášnivú a všetko prekonajúcu lásku, tak ich pohltia dotieravé myšlienky o rozchode. Stratia pôdu pod nohami a premýšľajú, ako čo najrýchlejšie utiecť. Sú známi svojou neistotou a nerozhodnosťou. Tieto vlastnosti im bránia zotrvať v dlhodobom a stabilnom vzťahu. Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu?


Vodnár

Ak pre nich vzťah nie je vhodný, nie sú ochotní najskôr niečo zmeniť, prispôsobiť sa. Radšej volia rozchod. Dlho o tomto rozhodnutí uvažujú, ale tvária sa, že je všetko v poriadku a partner si nevšimne, čo majú za lubom. Keď urobia definitívne rozhodnutie, už ho nezmenia. Partner sa ani nestihne spamätať a jeho nepredvídateľný Vodnár zbalí kufre a odíde. Bodka.

Sú ďalšie 2 znamenia, ktoré sú tiež známe tým, že sa s rozchodom príliš dlho nehrajú. Zdvihnú kotvy a už sú preč! Ktoré sú to? Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu?


Baran

Hoci Baran nepatrí medzi vzdušné znamenia, aj on má sklon rýchlo vycúvať z nefungujúceho vzťahu. Má rád lov, dlhé vábenie, a keď sa začne nudiť, túži po zmene. Ak mu partner ublíži, viac mu nedokáže odpustiť. Po rozchode sa dáva rýchlo dokopy a ľahko si nájde nový vzťah. Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu?


Strelec

Je veľmi ťažké udržať vo vzťahu záujem inak milého, dobrosrdečného a starostlivého Strelca. Keďže ho ovláda oheň, zbožňuje dobrodružstvá a jeho vnútro neustále horí túžbou - objavovať, spoznávať, chodiť, len, preboha, nesedieť doma a nenudiť sa! Všetko ho zaujíma, všade chce byť, všetko chce vedieť. Ak ho partner nemá pod 100-percentnou kontrolou, ak ho neustále niečím nezamestnáva a neprekvapuje, utečie mu.  Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu? 6 obrázkov vo fotogalérii Ktorým znameniam robí problém zotrvať v dlhodobom vzťahu?

Tlačiť Diskusia