Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Z utiahnutej sivej myšky Popoluška, ktorá získa všetko! Ako žiť tak, aby ste získali to, po čom túžite

07.11.2018 Katarína Dobrovodská

Utiahnutá sivá myška, ktorej všetci ubližujú, zafúľaná od popola, bez mejkapu, drahých prsteňov a luxusných šiat nakoniec získa vždy to najlepšie a tie, ktoré sa tak snažili, vyjdú naprázdno.

S princom získala naša skromná dievčina aj pol kráľovstva ako bonus. 7 obrázkov vo fotogalérii S princom získala naša skromná dievčina aj pol kráľovstva ako bonus.

Prečo to tak je, čo robia tieto nenápadné ženy inak, v čom je ich tajomstvo?

Sledujte, čo vám život ponúka

Popoluška – kto vlastne táto ušmudlaná bytosť je? V dnešnom chápaní môžeme povedať, že je to jednoducho typická obeť. Otec sa jej pýta, čo jej má priniesť ako darček z ciest, a ona povie, že nič, len to, čo mu cinkne po nose. To teda je ale hlúposť...

Popoluška nepovie otcovi, aby jej priniesol pekné šaty, vymyslí si nejakú neurčitú, skutočne veľmi skromnú záležitosť na prvý pohľad so značne neistým koncom. Ako si toto posolstvo preložiť do jazyka bežného života?

Popoluška skrátka verí v šťastenu, verí v to, že život jej dá presne to, čo potrebuje. Preto nechce ani oblečenie, ani zlato, ani žiadnu inú konkrétnu vec. Ona chce iba vedieť, čo jej život ponúkne.

Popoluška skrátka verí v šťastenu, verí v to, že život jej dá presne to, čo potrebuje. 7 obrázkov vo fotogalérii Popoluška skrátka verí v šťastenu, verí v to, že život jej dá presne to, čo potrebuje.

Tlačiť Diskusia (1)