Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bývanie s jeho rodičmi? Najhoršie rozhodnutie! Z mojej svokry sa vykľula harpya: Toto o mne šírila po dedine

19.11.2018 Spracovala: iva

Veronika s priateľom sa rozhodli, že budú bývať spolu. A keďže výborne vychádzali s jeho rodičmi, rozhodli sa bývať u nich. Svokrine správanie sa nečakane zmenilo a nedalo sa zniesť...

Z príjemnej pani sa vykľula intrigánka. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Z príjemnej pani sa vykľula intrigánka.

S priateľom sme spolu viac ako tri roky. Hneď, ako sme začali spolu chodiť, spoznala som sa aj s jeho rodičmi. Naše prvé stretnutie bolo hanblivé, ako to už na začiatku býva. Jasné, že som sa veľmi snažila zapôsobiť a čakala som, či im padnem do oka alebo nie. Vyzeralo to, že áno.

Postupne sme k ním chodili častejšie a častejšie a ja som mala možnosť ich viac spoznať. Veľa sme sa rozprávali a normálne som sa tešila, že si tak rozumieme. Aj preto som k nim rada chodievala, cítila som sa tam ako doma. Jeho mama bola ku mne obzvlášť pozorná a príjemná, až ma to prekvapovalo, pretože kto už čaká dobrú svokru? Ja teda nie, počula som toľko zlých príhod, že som bola pripravená na všetko.

Počula som toľko zlých príhod o svokrách, že som bola pripravená na všetko. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Počula som toľko zlých príhod o svokrách, že som bola pripravená na všetko.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media