Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Štíhlejšia vďaka jedlám bez mäsa? Omyl! Aj z vegetariánskej stravy sa priberá, ak si nedáte pozor na TOTO

08.11.2018 Lenka Molnárová

Dá sa schudnúť vďaka tomu, že zo stravy vylúčite mäso? Toto rozhodnutie má určite veľa benefitov, treba však na všetko ísť s rozumom.

Na čo si máme dať pozor, ak chceme naozaj schudnúť? 16 obrázkov vo fotogalérii Na čo si máme dať pozor, ak chceme naozaj schudnúť?

Skúsili ste už množstvo diét a žiadna z nich vám nepriniesla požadované výsledky. Keď si predstavíte ľudí, o ktorých viete, že sú vegetariáni alebo vegáni, zväčša sa vám javia štíhli a fit. A tak sa možno aj vy rozhodnete prestať jesť mäso, hoci len na krátky čas. Čo všetko vám môže takýto krok v živote zlepšiť?

Začiatky môžu byť obtiažne. Možno ste si doteraz ani neuvedomili, kde všade sa vo vašich jedlách mäso nachádzalo. Keď mu však dáte zbohom, dáte šancu svojmu telu na zlepšenie hladiny cholesterolu, krvného tlaku či cukrov v krvi. Vegetariánom nemusíte byť naveky. Občas si stačí osvojiť zopár zdravých návykov, ktoré budete dodržiavať po zvyšok života. Aj takáto zmena vám dokáže poznateľne pomôcť. Ako je to však s bezmäsitým stravovaním a chudnutím?

Môže mi vegetariánska strava pomôcť pri chudnutí? 16 obrázkov vo fotogalérii Môže mi vegetariánska strava pomôcť pri chudnutí?

Tlačiť Diskusia