Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Majú za ušami! Tieto celebrity sa tvária ako zlatíčka, ale nechutne podvádzali svojich partnerov

07.11.2018 bak

Najznámejšia celebrita, ktorá bola pristihnutá pri čine a vôbec by ste to o nej nepovedali? Jennifer Lopez! Preto sme ju zaradili do nášho zoznamu hriešnikov ako jednotku.

Jennifer Lopez 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Jennifer Lopez

Niektoré známe osobnosti boli doslova pristihnuté pri čine a ich aférky potvrdili fotky paparazzi fotografov. Niektorí zatĺkali, iní sa kajúcne priznali sami. Toto sú osobnosti, ktoré podviedli svojich aktuálnych partnerov.

Jennifer Lopez

Latino diva J.Lo bola vydatá za herca a choreografa Crisa Judda v rokoch 2001 až 2003. Pri nakrúcaní filmu Láska s rizikom (Gigli) v roku 2003 jej však cestu skrížil herec Ben Affleck a tí dvaja si spolu začali. Nasledoval rýchly rozvod s Crisom. Vzťah im však dlho nevydržal a už v roku 2004 sa Jen vydávala za speváka Marca Anthonyho. Ben povesť chronického neverníka nezaprel, exmanželku Jennifer Garner neskôr podvádzal s pestúnkou.

Zaiskrilo to medzi nimi pri nakrúcaní filmu Láska s rizikom (Gigli). 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Zaiskrilo to medzi nimi pri nakrúcaní filmu Láska s rizikom (Gigli). Zaiskrilo to medzi nimi pri nakrúcaní filmu Láska s rizikom (Gigli). 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Zaiskrilo to medzi nimi pri nakrúcaní filmu Láska s rizikom (Gigli).

Tlačiť Diskusia
Focus Media