Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Wow, toto musíte vidieť! Žene napadlo použiť na úpravu vlasov naozaj nezvyčajnú vec: Tie kučery má božské

07.11.2018 Lenka Molnárová

Aj vy celý život túžite po zvodných kučeravých vlasoch, no nechce sa vám každý deň tráviť hodiny v kúpeľni s kulmou v ruke? Máme pre vás skvelé riešenie!

Zabudnite na kulmu, odteraz vám bude stačiť len táto obyčajná vec. 8 obrázkov vo fotogalérii Zabudnite na kulmu, odteraz vám bude stačiť len táto obyčajná vec.

Tak tomuto hovoríme nápad za milión! Drahým kulmám môžete dať nadobro zbohom. Táto žena prišla so šikovnou vychytávkou, ktorá vám zaručí božské kučery. 

Vlasy sú odjakživa považované za korunu krásy a ženy i muži sú schopní za ich úpravu a starostlivosť vyhodiť za rok stovky Eur. Šikovná beauty blogerka si jedného dňa povedala „dosť“ a prišla s revolučnou myšlienkou. Na natáčanie vlasov už viac nepotrebujete drahú kulmu, nasledovné video vám ukáže vec, ktorú máme doma všetci, no ani vo sne by vám ju nenapadlo použiť práve v spojitosti s vlasmi.

Ako si kráska vytvorila tento nádherný účes? Nebudete veriť svojim očiam. 8 obrázkov vo fotogalérii Ako si kráska vytvorila tento nádherný účes? Nebudete veriť svojim očiam.

Tlačiť Diskusia (2)