Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

V ten deň som mala od rána zvláštny pocit: Čakala som ich s obedom, keď... Prišla najhoršia správa môjho života!

29.11.2018 Milly Sekulová

Smrť milovaného človeka je bolestivá a len ťažko sa jej dokáže niečo vyrovnať. Smútok je súčasťou života a prirodzenou ľudskou reakciou na tragédie, ktoré nás v živote postihnú. Ani táto bolesť však netrvá večne.

Andrejke sa zrútil svet.
7 obrázkov vo fotogalérii Andrejke sa zrútil svet.

„Mala som pocit, že už nikdy nebudem šťastná.“

Andrea (48), Košice okolie

S manželom sme sa zoznámili počas letnej brigády v Rusku a iskra medzi nami preskočila veľmi skoro. Cítili sme, že sme jeden pre druhého stvorení.

Ani nie po roku randenia sme sa vzali a o rok neskôr sme sa už spoločne tešili z krásnych dvojičiek. Život bol ako rozprávka, užívala som si ho plnými dúškami.

Ale len do osudného momentu. Keď sa môj manžel so synmi, vtedy desaťročnými, vracal z lyžovačky, dostali šmyk a zrazili sa s autobusom. V ten deň som mala od rána zvláštny pocit a už od jedenástej som ich netrpezlivo čakala s obedom.

Krátko po dvanástej prišla tá najhoršia správa v mojom živote, ktorá ma máta aj po rokoch. Môj manžel a syn pri nehode zahynuli, druhý syn skončil v nemocnici a akoby zázrakom prežil.

Pocity, ktoré som v tej chvíli prežívala, nedokážem opísať. Je vám zle fyzicky aj psychicky a jediné, čo v tej chvíli chcete, je kričať a umrieť.

Jediné, čo v tej chvíli chcete, je kričať a umrieť. 7 obrázkov vo fotogalérii Jediné, čo v tej chvíli chcete, je kričať a umrieť.

Tlačiť Diskusia