Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nikdy by ste to do nich nepovedali! Tieto sexsymboly Hollywoodu celý život tajili, že sú gejovia a lesbičky

12.11.2018 bak

Opačné pohlavie sa im vrhalo k nohám a fanúšikov či fanúšičky museli odháňať, no len málokto tušil, ako to je naozaj s ich sexuálnymi preferenciami.

Marilyn Monroe 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Marilyn Monroe

James Dean: Mal sado-maso vzťah s Marlonom Brandom

Hoci sa objavil len v troch filmoch, jeho kultúrny status rebela bez ilúzií je aj dnes rovnako silný ako v časoch, keď stúpala jeho sláva. Tento miláčik žien zahynul v roku 1955 pri autonehode.

James Dean 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto James Dean

Sexualita Rebela bez príčiny bola témou klebiet v jeho časoch, ale špekuluje sa o nej dodnes. Nikto v skutočnosti nevie, či bol hetero, homo alebo bisexuál. Dean síce randil so ženami, ale hovorí sa, že to boli vzťahy umelo vytvorené jeho filmovým štúdiom. Na svetlo sveta sa začali vyplavovať pikantné informácie až po jeho smrti, napríklad v knihe, ktorú napísal jeho blízky priateľ Jonathan Gilmore. Ten tvrdí, že on a James mali niekoľko sexuálnych stretnutí. Aj ďalšia kniha od životopisca Roberta Martinetti uvádza, že James mal sexuálny vzťah s ďalším mužom, s ktorým bol prepojený pracovne.

James Dean 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto James Dean

Asi najškandalóznejšie opísala Jamesove sexuálne dobrodružstvá kniha James Dean: Tomorrow Never Comes, kde autorom Jamesov priateľ Stanley Taggart prezradil, že hviezda filmu Na východ od raja mala sadomasochistický sexuálny vzťah s hercom Marlonom Brandom, kde Brando bol ten dominantný a James submisívny.

James Dean 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto James Dean

Tlačiť Diskusia
Focus Media