Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zvyknete veľa ponocovať alebo ste ranné vtáča? Ak robíte toto, ste oveľa žiadanejšia milenka

06.12.2018 KaD

Zdá sa vám, že sa na sexuálnom živote až tak veľa toho nezmenilo? Milé dámy, to je veľký omyl! Čítajte ďalej a budete prekvapené...

Sexuálne správanie ľudí sa mení. 11 obrázkov vo fotogalérii Sexuálne správanie ľudí sa mení.

Žijeme v čase vedeckého pokroku, objavov, moderných technológií. Aj úloha mužov a žien v spoločnosti sa výrazne mení a to spôsobuje obrovské zmeny aj v našom sexuálnom správaní. Revolúcia v sexe zasiahla celý sveta a neobišla ani spálne slovenských milencov. Veď si urobte názor sama.

1. Ak sa milovať, tak len s pečiatkou

Viete si predstaviť, že by ste pred milovaním museli siahnuť do šuplíka, vytiahnuť formulár a potvrdiť, že s milovaním súhlasíte? Vo Švédsku už takýto postup nie je len číra utópia, je to reálny fakt. Od prvého júla 2018 v tejto severskej krajine totiž platí zákon „O sexuálnom súhlase“. Ten môže byť ústny alebo písomný.

Advokáti však upozorňujú, že najistejšie je mať obojstranný súhlas s pohlavným stykom čierne na bielom. V opačnom prípade hrozí obvinenie zo zneužitia alebo znásilnenia. U nás zatiaľ niečo podobné nikomu nehrozí, ale ktovie, čo nám ešte politický vývoj a skvelé nápady našich poslancov prinesú.

Súhlasíš so sexom? Tak mi to podpíš! Aj takáto je realita vo Švédsku. 11 obrázkov vo fotogalérii Súhlasíš so sexom? Tak mi to podpíš! Aj takáto je realita vo Švédsku.

Tlačiť Diskusia (1)