Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vojvodkyňa Kate v týchto šatách vyzerala, akoby nikdy nerodila: Kto ju zbadal, kládol si jedinú otázku

05.01.2019 Beata Suchá

Ešteže existuje toľko variácií obľúbenej potlače, pretože najhorúcejší trend jesene chce nosiť každá. Tieto kárované nápady stoja za povšimnutie.

Vojvodkyni Kate (36) nádherné šaty z ľahkého tvídu v mididĺžke naozaj pristanú. 7 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyni Kate (36) nádherné šaty z ľahkého tvídu v mididĺžke naozaj pristanú.

Tartanový experiment

Hailee Steinfeld (21)

Tartanový experimentTradičné škótske káro poňala americká herečka netradičným spôsobom, keď skombinovala tartanové sako, nohavice a lodičky v rozličných farebných prevedeniach. Odvážny módny počin, ktorý výborne vyvažuje minimalistický účes a absencia doplnkov.

Hailee Steinfeld (21) skombinovala tartanové sako, nohavice a lodičky v rozličných farebných vyhotoveniach. 7 obrázkov vo fotogalérii Hailee Steinfeld (21) skombinovala tartanové sako, nohavice a lodičky v rozličných farebných vyhotoveniach.

Kostým trochu inak

Olivia Palermo (32)

Američanka s talianskymi koreňmi je vo svete módy ikonou a spoluprácu s ňou si pochvaľujú aj tie najprestížnejšie dizajnérske značky. Na milánskych týždňoch módy zažiarila v kostýmčeku, ktorý tvoril zaujímavý kabátik s pelerínkou a šortky s vysokým pásom. Olivia Palermo (32) zažiarila v kostýmčeku, ktorý tvoril zaujímavý kabátik s pelerínkou a šortky s vysokým pásom. 7 obrázkov vo fotogalérii Olivia Palermo (32) zažiarila v kostýmčeku, ktorý tvoril zaujímavý kabátik s pelerínkou a šortky s vysokým pásom.

Káro a denim

Helena Bordon (32)

Spojiť tieto dve módne veličiny je stávka na istotu, no nebola by to Helena, keby nepridala kvapku originality. Denimovú retro bundičku skombinovala s priliehavými károvanými šatami a outfit dotiahla ponožkovými čižmičkami s ladiacim károvaným vzorom. Helena Bordon (32) skombinovala denimovú retrobundičku s priliehavými károvanými šatami. 7 obrázkov vo fotogalérii Helena Bordon (32) skombinovala denimovú retrobundičku s priliehavými károvanými šatami.

Kráľovské káro

Vojvodkyňa z Kate (36)

Nádherné šaty z ľahkého tvídu v midi dĺžke Kate naozaj pristanú a zdôrazňujú jej vrodenú eleganciu. Zaujímavým detailom je asymetrický výstrih a pútavé gombíky v tvare hviezdičiek. Mnohým z nás určite napadla otázka, ako môže mať po troch deťoch taký štíhly driek... Vojvodkyni Kate (36) nádherné šaty z ľahkého tvídu v mididĺžke naozaj pristanú. 7 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyni Kate (36) nádherné šaty z ľahkého tvídu v mididĺžke naozaj pristanú.

Vojvodkyňa Kate, princ William 7 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa Kate, princ William

Vojvodkyňa Kate 7 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa Kate

Vojvodkyňa Kate 7 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa Kate

Tlačiť Diskusia (2)