Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ste žiarlivá? Potom si s mužmi z týchto znamení ani nezačínajte, zostanú vám len oči pre plač

17.02.2019 anm

Ktorí muži sú podľa zverokruhu kráľmi flirtu? Pri týchto znameniach si dávajte pozor, aby vám ich neukradla iná žena.

Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní.

Baran Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní.

Jeho druhým menom je "odvaha". Je to sexi chlap a on si to veľmi dobre uvedomuje. Nedá sa ho nevšimnúť. Ak ho nejaká žena zaujme, otvorene jej to dá najavo. Vie flirtovať, je vášnivý a ak sa zamiluje, urobí všetko pre to, aby svoju vyvolenú očaril. Očakáva však, že to nebude jednoduché a baví ho dobýjať srdce svojej lásky. Nepodliehajte mu hneď, bude si vás viac vážiť!


Blíženci Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní.

Je to kráľ flirtu. Ženy vie okúzliť nielen svojím šarmom, ale aj vhodne zvolenými slovami. Komunikácia mu nerobí žiadne problémy, je vtipný,  zábavný, inteligentný a charizmatický. Aj keď nájde svoju vyvolenú a bude jej verný, trošku flirtu bude vždy potrebovať na okorenenie života. Neberte si to príliš k srdcu, Blíženec sa len hrá a ak je naozaj zamilovaný, k skutočnej nevere sa neodhodlá.


Lev Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní.

Kdekoľvek sa objaví, priláka pozornosť všetkých žien. Je to silná osobnosť s výnimočnou charizmou. Čo sa týka jeho romantického života, nebojí sa ukázať svoj záujem o ženu. Dobýva ju, dopraje jej pocit, že je skutočnou kráľovnou jeho srdca a neprestane, kým sa do neho bláznivo nezaľúbi. Vďaka svojej charizme mu často stačí jediný hlboký pohľad a žena nemá kam utiecť. Kým nájde tú pravú, neobmedzuje sa, flirtuje s viacerými, ale nakoniec sa usadí po boku tej, ktorá zvíťazila.


Škorpión Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: iStockphoto Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní.

Je to majster flirtu. Ovláda všetky jeho pravidlá - alebo hrá podľa tých svojich. Je vášnivý, charizmatický a veľmi sexi. Ak nejakú chce, aj ju dostane. Často flirtuje len pre potešenie z vlastného úspechu u druhého pohlavia. Ak nájde tú pravú, vloží do flirtu celé svoje srdce aj dušu a vzniká z toho láska ako hrom. Škorpiónovej magickej príťažlivosti sa jednoducho nedá odolať.


Strelec Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Znamenie prezradí, či je váš partner majstrom vo flirtovaní.

Keď sa v ňom prebudí vnútorný rebel a zatúži po hre, romancu priťahuje doslova ako magnet. Jeho energia z neho robí skvelého partnera na flirt, je to veselý človek, ktorý ženy rozosmeje a očarí. Miluje pozornosť a spoločnosť, rád rozpráva a je to veľký optimista. Práve preto priťahuje ženy, ktoré ho zahŕňajú obdivom. Vtedy je šťastím bez seba! Je sčítaný a zorientovaný, dokáže sa rozprávať o čomkoľvek. Jeho najsilnejšou zbraňou počas flirtovania je to, že vie kedykoľvek urobiť niečo prekvapivé, nečakané, niečo, čím partnerku očarí. Presne vie, po čom ženy túžia. Ak konečne nájde svoju kráľovnú, ktorá bude obdivovať a rešpektovať jeho osobnosť, znesie jej aj modré z neba.

Tlačiť Diskusia
Focus Media