Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

3 najhorší manželia podľa horoskopu: Ak sa chcete vydať za týchto mužov, čaká vás ťažký život

21.01.2019 anm

Zistite, aký manžel sa vykľuje z vášho partnera. Hviezdy o ňom prezradia zaujímavé veci.

Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu? 5 obrázkov vo fotogalérii Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu?

Chcete vedieť, aký manžel bude z vášho milovaného partnera? Alebo už máte svadbu za sebou a zaujíma vás, čo sa z manžela vykľuje o pár rokov? Títo muži obsadili zo všetkých 12 znamení 3 najhoršie priečky... Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu? 5 obrázkov vo fotogalérii Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu?


12. miesto: Blíženci Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu? 5 obrázkov vo fotogalérii Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu?

Títo manželia sú na poslednom, 12. mieste. Sú vždy tam, kde treba, ale zároveň nikdy nie sú prítomní. Je vám to povedomé? Muž, ktorý keď niečo hovoríte, síce prikyvuje, ale nemá ani šajnu, o čom je reč... Maximálne sa na vás spolieha, opiera sa o vaše rameno a nečudujte sa, ak si bude chcieť privlastniť aj vašu peňaženku...


11. miesto: Ryby Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu? 5 obrázkov vo fotogalérii Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu?

Manželia narodení v tomto znamení chcú mať všetko, najlepšie hneď. Vôbec nie sú vytrvalí a o veci ani príliš nebojujú. Ak sa vydáte za muža Rybu, bude to, ako by ste sa stali jeho mamou. Vo všetkom ho budete musieť obslúžiť, dať mu na stôl jedlo, dokonca mu občas pripomínať aj to, aby sa už konečne osprchoval...


10. miesto: Strelec Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu? 5 obrázkov vo fotogalérii Aký manžel sa z neho vykľuje podľa znamenia horoskopu?

Romantický, praktický, milý, krotký, pozorný - nuž, tieto vlastnosti by ste u muža Strelca našli len ťažko. Nič mu nevyčítajte, aj tak nedosiahnete zlepšenie. Nečudujte sa, ak ste už jeho šiestou manželkou, ženy po jeho boku príliš dlho nevydržia.

Tlačiť Diskusia