Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Fíha, to nemôžu byť ich deti! Aj mamička bola po pôrode v šoku, keď uvidela svoje bábätká

17.12.2018 KaD

Černošským manželom Christin (37) a Russelovi (33) sa narodili albínske dvojčatá a všetci si myslia, že nie sú ich.

3 obrázky vo fotogalérii "Milujeme ich také, aké sú," hovoria rodičia, ktorí bojujú s obrovskými spoločenskými predsudkami.

Christin, Russell, Savannah a Nolan. Rodinka, ktorá si vytrpela urážky a poníženie celkom neprávom. Ako sa to mohlo stať? Prečo sú ľudia takí krutí? Tu je výnimočný príbeh rodičov, ktorým sa narodili albínske dvojčatá a okolie im to patrične „osladilo“.

Podviedla si muža!

Nikto neveril, že milé dvojičky Nolan a Savannah sú skutočne ich a Christin a Russel Lewisovci sú naozaj ich pokrvnými rodičmi. Dvojročné deťúrence sa narodili s genetickou chybou. Manažérka v cestovnom ruchu Christin sa cítila veľmi zle. „Ľudia ma odsudzovali. Mysleli si, že som podvádzala svojho milovaného manžela, ktorého by som nevymenila za nikoho iného na svete,“ vraví so smútkom v hlase sympatická mamička a dodáva, „ľudia boli presvedčení o tom, že som to urobila plánovane, pretože som chcela mať biele deti. No to je jeden veľký nezmysel, nikdy som o deťoch nerozmýšľala vo farbách, či sú biele alebo čierne.“

3 obrázky vo fotogalérii "Milujeme ich také, aké sú," hovoria rodičia, ktorí bojujú s obrovskými spoločenskými predsudkami.

Tlačiť Diskusia