Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ak na vás sedí väčšina z týchto bodov, partnera si ani nehľadajte! Najlepšie vám bude samej

05.12.2018 bak

To, že si viete vychutnať čas osamote, ešte neznamená, že ste osamelá. Človek, ktorý je samotár a ten, ktorý je osamelý, sú dve úplne odlišné kategórie.

To, že si viete vychutnať čas osamote, ešte neznamená, že ste osamelá. 7 obrázkov vo fotogalérii To, že si viete vychutnať čas osamote, ešte neznamená, že ste osamelá.

Niektorí ľudia sa tak dobre cítia sami, že nepotrebujú spoločnosť iných, jednoducho im vyhovuje samota, pretože im dáva čas a priestor na premýšľanie a preciťovanie vecí. Patríte medzi nich? Ak na vás sedí 5 z týchto 6 bodov, život bez partnera pre vás nebude vôbec neznesiteľný, práve naopak.

Máte sa rada

Ak vám neprekáža byť sama so sebou, dokonca to vyhľadávate, znamená to, že sa máte rada. Keď dokážete byť sama a cítite sa pritom fajn, je to dôkaz toho, že sa prijímate takú, aká ste, so všetkými svojimi prednosťami, ale aj nedostatkami.

Keď dokážete byť sama a cítite sa pritom fajn, je to dôkaz toho, že sa prijímate takú, aká ste. 7 obrázkov vo fotogalérii Keď dokážete byť sama a cítite sa pritom fajn, je to dôkaz toho, že sa prijímate takú, aká ste.

Tlačiť Diskusia