Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Plánovali sme krst vnučky, no namiesto toho sme museli chystať pohreb! Príbeh Jarky dojíma

04.01.2019 iva

Pani Jarka si predstavovala svoj život po päťdesiatke šedý a nudný, možno aj preto sa rozhodla pre štúdium na vysokej škole. Kolotoč zmien len začal a neboli iba šťastné...

Krst vnučky všetkým pripomínal aj predchádzajúcu smutnú udalosť. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív citatelky Krst vnučky všetkým pripomínal aj predchádzajúcu smutnú udalosť.

Keby mi niekto povedal, že ma po päťdesiatke čakajú len mdlé a nevýrazné roky, viac-menej by som s ním súhlasila. Celý kolotoč veľkých zmien odštartovalo moje neskoré štúdium na univerzite. Bola som tri roky spolužiačkou svojej vlastnej dcéry. A hoci by sa zdalo, že ma bude ťahať ona, opak bol pravdou. Ja som sedela celé hodiny v knižnici a učila sa po nociach.

Ku koncu štúdia dcéra porodila našu prvú a zatiaľ jedinú vnučku. Musela som zabrať za dve, respektíve za tri. Muž i synovia nás podporovali, brali nás na večere a môj muž sa chválil kamarátom, že on jediný spáva so študentkou. V období štátnic bola malá chorá a my s dcérou sme sa u nej striedali v nemocnici tak, aby sme obe stihli obhájiť svoje diplomové práce. Napriek tomu, čo všetko ťažké sme prežili, boli to krásne časy!

Ku koncu štúdia dcéra porodila našu prvú a zatiaľ jedinú vnučku. (ilustračné foto) 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ku koncu štúdia dcéra porodila našu prvú a zatiaľ jedinú vnučku. (ilustračné foto)

Tlačiť Diskusia
Focus Media