Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dostala angínu a lekár jej predpísal obyčajný penicilín: Len čo ho začala užívať, nastalo peklo

19.01.2019 KaD

Prežila doslova peklo, dnes pomáha ostatným. Mladá žena z francúzskeho Avignonu pracovala ako osobná asistentka, kým sa jej nestalo niečo, čo by jej nenapadlo ani v tom najhoršom sne.

Táto šokujúca skúsenosť ma naučila, že nikdy nevieme, čo sa nám môže v živote stať. 4 obrázky vo fotogalérii Táto šokujúca skúsenosť ma naučila, že nikdy nevieme, čo sa nám môže v živote stať.

Nikto jej nepovedal, že môže zomrieť

„Nikto mi nepovedal, že moje dni môžu byť zrátané. Neexistujú lieky, ktoré by vás z toho dostali. Môžu vám podať len morfium na utíšenie nekonečných bolestí,“ spomína Camille na tú hrôzu. „Starali sa o mňa, dali mi obväzy, do očí kvapkali lieky, aby som neoslepla.“ Camille celá horela, pálila ju koža, ústa, jazyk, genitálie, rozšírilo sa to do priedušnice. Nemohla rozprávať, močiť.

Pustili ju z nemocnice

Po prepustení z nemocnice šla Camille na kontrolu ku gynekológovi. Potešila ju správa, že ženské orgány má v poriadku, len sú citlivé. „Ani oči neboli v poriadku. Musela som chodiť na injekcie a dostala som kvapky,“ spresňuje mladá žena, ktorá ušla hrobárovi z lopaty. „Osem dní som nespala, všetko ma bolelo, pálilo. Obväzy mi menili každé dva dni, aby som nedostala infekciu kože. Dole mi ich dali až po šestnástich dňoch.“ Už nikdy nebude mať takú kožu ako predtým. No pripomína jej to deň, keď nad chorobou vyhrala. 4 obrázky vo fotogalérii Už nikdy nebude mať takú kožu ako predtým. No pripomína jej to deň, keď nad chorobou vyhrala.

Tlačiť Diskusia