Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dostala angínu a lekár jej predpísal obyčajný penicilín: Len čo ho začala užívať, nastalo peklo

19.01.2019 KaD

Prežila doslova peklo, dnes pomáha ostatným. Mladá žena z francúzskeho Avignonu pracovala ako osobná asistentka, kým sa jej nestalo niečo, čo by jej nenapadlo ani v tom najhoršom sne.

Táto šokujúca skúsenosť ma naučila, že nikdy nevieme, čo sa nám môže v živote stať. 4 obrázky vo fotogalérii Táto šokujúca skúsenosť ma naučila, že nikdy nevieme, čo sa nám môže v živote stať.

Choroba ju posilnila

Kým Camille nedostala TEN, chýbalo jej sebavedomie. No to, čo prežila ju naučilo byť vďačnou za všetko, čo jej život dáva. Dnes pomáha ostatným postihnutým. „V prvých dňoch som sa strašne bála, cítila som sa sama a kládla som si otázku, prečo sa to stalo práve mne. Predtým som si sebou nebola istá, no keď som ležala v nemocnici, pýtala som sa sama seba – prečo som sa celých 28 rokov tak nenávidela? Dostala som druhú šancu žiť a začala som sa mať rada taká, aká som. Táto šokujúca skúsenosť ma naučila, že nikdy nevieme, čo sa nám môže v živote stať.“  Jej priateľ Jean-Baptiste podržal Camille v najťažších chvíľach. 4 obrázky vo fotogalérii Jej priateľ Jean-Baptiste podržal Camille v najťažších chvíľach.

Tlačiť Diskusia