Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mamička Miranda Kerr už nie je vychudnutá: Predvádza krivky, z ktorých sa mužom zatočí hlava

02.01.2019 Beata Suchá

Ak stavíte na luxusnú látku s typickým leskom, budete oblečené na každú spoločenskú udalosť. Pozrite sa, aké zamatové kreácie predviedli celebrity!

Materstvo Mirande Kerr (35) evidentne prospieva. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Materstvo Mirande Kerr (35) evidentne prospieva.

Moderná Snehulienka

Viac ako film In a relationship zaujala na premiére róba jeho hlavnej protagonistky. Jednoduchú splývavú líniu šiat vyvažuje trblietavý materiál a absolútne famózny výber doplnku. Zamatový červený opasok v tvare mašličky je povestnou čerešničkou na torte. A ako nádherne ladí s ramienkami a farbou rúžu. Emma Roberts ( 27) zaujala na premiére filmu Moderná snehulienka. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Emma Roberts ( 27) zaujala na premiére filmu Moderná snehulienka.

Zahalenie s prísľubom

Novozélandskú modelku päťkrát odmietli, kým sa jej podarilo preraziť ako anjelik Victoria’s Secret. Nikdy to však nevzdala a jej tvrdá príprava bola nakoniec korunovaná úspechom. Na benefičnom večierku zažiarila vo fialkastom zamatovom modeli, ktorý rafinovane obopína jej štíhlu postavu. Georgia Fowler (26) zažiarila na benefičnom večierku. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Georgia Fowler (26) zažiarila na benefičnom večierku.

Rozkvitnutá do ženskosti

Austrálska topmodelka je po pôrode svojho druhého synčeka opäť vo forme, ktorú potvrdila v nádherných zamatových šatách s farebnou výšivkou. Hoci jej v minulosti vyčítali príliš krehký vzhľad, dnes má perfektné ženské krivky a po vychudnutosti niet ani stopy. Materstvo jej evidentne prospieva. Materstvo Mirande Kerr (35) evidentne prospieva. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Materstvo Mirande Kerr (35) evidentne prospieva.

Miranda Kerr 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Miranda Kerr

Miranda Kerr 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Miranda Kerr

Zrodila sa hviezda

Keď sa pred desiatimi rokmi zjavila na hudobnej scéne ako blesk z jasného neba, každému bolo jasné, že ide o nevšedný hudobný talent v netuctovom balení. Excentrická umelkyňa, ktorá rada provokuje svojimi kostýmami, vie byť aj krásna a elegantná žena. A to ju v detstve šikanovali pre jej vzhľad! Lady Gagu (32) v detstve šikanovali pre jej vzhľad! 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Lady Gagu (32) v detstve šikanovali pre jej vzhľad!

Tlačiť Diskusia
Focus Media