Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tento materiál vydrží celé generácie a hodí sa do každého bytu: Ten váš zmení na prístav pokoja

04.01.2019 Daniela Mýtna

Koža je prírodný materiál, ktorý vydrží celé generácie. Jej pevnosť a jednoduchá starostlivosť z nej robia dokonalý prvok pre bytové doplnky.

Koža je nadčasový materiál, ktorý vyzdvihne akýkoľvek interiér. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Koža je nadčasový materiál, ktorý vyzdvihne akýkoľvek interiér.

Dýcha tradíciou

Koža je nadčasový materiál, ktorý vyzdvihne akýkoľvek interiér. V bytoch sa najčastejšie vyskytuje na kreslách alebo sedacích súpravách.

Ide sa na výlet!

Tašku s pevnými ramienkami si najlepšie vyrobíte, ak na ne použijete kožu. Kovové narážacie gombíky dostanete kúpiť v každej galantérii. Tašku s pevnými ramienkami si najlepšie vyrobíte, ak na ne použijete kožu. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Tašku s pevnými ramienkami si najlepšie vyrobíte, ak na ne použijete kožu.

Príjemné na dotyk

Aj staršie vetrovky či sukne môžete ešte využiť a ušiť z nich pekné obaly na knihy, ktoré sú príjemné na dotyk. Aj staršie vetrovky či sukne môžete ešte využiť. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Aj staršie vetrovky či sukne môžete ešte využiť.

Na podnose

Aj k jednoduchému podnosu môžete priskrutkovať pásik kože, vďaka ktorému sa vám s ním bude ľahšie manipulovať. Aj k jednoduchému podnosu môžete priskrutkovať pásy kože. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Aj k jednoduchému podnosu môžete priskrutkovať pásy kože.

Na zavesenie

Kuchynské dosky budete mať vždy po ruke, ak k nim prilepíte lepidlom na kožu a drevo kožené úchytky. Kuchynské dosky budete mať vždy po ruke. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Kuchynské dosky budete mať vždy po ruke.

Taška z kože

Čo budete potrebovať:

kožu, papier, pravítko, fixku, nožnice, pásku, ihlu, niť, štipce

1 Na papier si nakreslite tvar tašky a ramienok.

Na spevnenie ramienok kožu dvakrát preložte.

3 Jednotlivé diely vystrihnite a kraje zosilnite páskou a zošite.

4 Pri šití rohov spodnej časti si pomôžte štipcami na bielizeň. Taška z kože ktorá je nadčasovým prvkom. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Taška z kože ktorá je nadčasovým prvkom. Taška z kože. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media Taška z kože.

Aké jednoduché!

V každej domácnosti sa nájdu opasky. Stačia vám dva a môžete ich využiť na zavesenie police. V každej domácnosti sa nájdu opasky. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: living4media V každej domácnosti sa nájdu opasky.

Padlo nám do oka Kovový narážací gombík, galanteria-eshop.sk, 0,23 € 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Kovový narážací gombík, galanteria-eshop.sk, 0,23 € Kožená úchytka Brown, bellarose.sk, 8,39 € 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Kožená úchytka Brown, bellarose.sk, 8,39 € Kravská koža Koldby, Ikea, 179 € 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív firiem Kravská koža Koldby, Ikea, 179 €

Tlačiť Diskusia
Focus Media