Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jason Momoa vyzerá ako najväčší "drsňák", ale keď ho uvidíte so svojimi deťmi! Wow, to je chlap

04.01.2019 milly

Ak ste už boli v kine na filme Aquaman, zaručene ste nad týmto hercom poriadne ochkali.

Jason Momoa 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Jason Momoa

Táto hora svalov menom Jason Momoa (39) si titul sexsymbol zaručene zaslúži.

Jason pochádza z umeleckej rodiny. Jeho matka je fotografka a otec maliar. Do vôd šoubiznisu vhupol ako model. Jeho mužnosť a dokonalé telo ocenili aj odborníci na módu a získal titul Havajský model roka.

Jason Momoa 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Jason Momoa

V roku 1999 získal aj svoju prvú filmovú rolu v seriáli Pobrežná hliadka, kde si zahral postavu Jasona Ioana. Dnes je však známy najmä vďaka seriálu Hra o tróny, kde ho fanúšikovia poznajú ako Khala Droga.

Jason Momoa 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Jason Momoa

Bývalá Lennyho Kravitza

Svoju zákonitú lásku – herečku Lisu Bonet – našiel v roku 2005 po tom, ako ho s ňou zoznámil blízky priateľ. O ich svadbe sa špekulovalo už v roku 2007 po narodení ich prvého dieťaťa, no oficiálne si áno povedali len minulý rok.

Jason Momoa a Lisa Bonet 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Jason Momoa a Lisa Bonet

Pár má spolu dve deti, no sobášom sa z Jasona stal aj nevlastný otec Zoë Kravitz, dcéry Lennyho Kravitza. Tú má Lisa z predchádzajúceho vzťahu so spevákom.  O jeho svadbe s Lisou Bonet sa špekulovalo už v roku 2007. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto O jeho svadbe s Lisou Bonet sa špekulovalo už v roku 2007.

Vedeli ste, že...

... jeho charakteristická jazva na obočí vznikla v roku 2008 po tom, ako ho v kalifornskom bare napadli rozbitým pohárom od piva?

Jason Momoa 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Jason Momoa

Jason Momoa (39) si titul sexsymbol zaručene zaslúži. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: NorthFoto Jason Momoa (39) si titul sexsymbol zaručene zaslúži.

Tlačiť Diskusia
Focus Media