Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Módni návrhári radia, ako si vybrať plesové šaty: Na tieto dôležité veci pozor, inak pohoríte

11.01.2019 Milly Sekulová

Vybrať si vhodné plesové šaty dá zabrať. Pri výbere musíte sledovať trendy a navyše etiketu. Sezóna bálov štartuje dobročinným Plesom v opere, kde sa o róby dám starajú módni návrhári. Tí exkluzívne poradili aj vám!

Marcel Holubec je typ dizajnéra, ktorý nie je ovplyvnený trendmi. 11 obrázkov vo fotogalérii Marcel Holubec je typ dizajnéra, ktorý nie je ovplyvnený trendmi.

Dôležité sú detaily a materiál

Návrhár Boris Hanečka

Stylisti si každý rok vymyslia nejaké trendy, no realita je o tom, či sú ženy ochotné prijať výzvu. Vždy tu bude krásna čipka, plisovanie, zamatový materiál, výšivky, metalické odtiene alebo žiarivé farby. Dá sa povedať, že vždy je to to isté, len ozvláštnené o nejaké detaily. Raz je ramienko užšie, inokedy širšie.

Takisto mašľa sa dá spracovať na desať rôznych spôsobov. Veľmi záleží na vypracovaní a detailoch. Nemalo by to byť niečo nekvalitné, pretože aj keby si žena dala k šatám diamanty, vždy to bude biť do očí. Môže mať krásnu postavu a nádherný účes, no ak má odev, ktorý zaváňa lacnotou, vždy to ten dojem pokazí.

Zaujímavosť:

Na Ples v opere tvorí šaty pre Luciu Hablovičovú, moderátorku a zároveň svoju dlhoročnú priateľku a partnerku na plese, jeho model sa objavil aj na topmodelke Zuzane Mačasovej a riaditeľke Plesu v opere Andrei Cocherovej. Boris Hanečka - 11 obrázkov vo fotogalérii Boris Hanečka - "veľmi záleží na vypracovaní a detailoch."

Tlačiť Diskusia