Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nevesta sa vyhrážala, že zruší pozvanie svadobným hosťom: Jej dôvod vás dostane!

20.01.2019 div

Niektoré nevesty sú schopné pod návalom stresu robiť jednu scénu za druhou. Táto žena však prekročila všetky hranice...

Nevesta chcela zakázať niektorým pozvaným, aby prišli na svadbu: Ten dôvod vás dostane! Nevesta chcela zakázať niektorým pozvaným, aby prišli na svadbu: Ten dôvod vás dostane!

Nevesta usporiadala zásnubný večierok. Na pozvánke stálo, že si spolu s manželom prajú iba peniaze, nechceli od hostí žiadne iné  darčeky. Ako to už býva, hostia si urobili po svojom a neposlúchli jej inštrukcie. Páriku dali to, čo uznali za vhodné. To však ešte netušili, akú lavínu tým odštartujú.

„Máme obrovské dlhy a dúfala som, že ľudia poslúchnu naše požiadavky a na zásnubný večierok nám donesú iba peniaze tak, ako sme ich o to prosili. Všetci však doniesli iba malé darčeky a ja som teraz poriadne iritovaná,“ napísala nevesta. Nahnevaná nevesta to však nenechala len tak.

Na druhý deň po zásnubnom večierku poslala všetkým hosťom email a pýtala sa, prečo jej preboha doniesli darčeky a nie peniaze tak, ako prosila. Dostala zopár nahnevaných odpovedí, čo absolútne nepochopila. „Uvažujem, že zruším ich pozvanie na svadbu alebo im dám druhú šancu s tým, že na našej svadbe očakávame iba peňažné dary. Všetky ostatné darčeky budú vrátené alebo predané cez ebay,“ dodala. Vyzerá to tak, že sa s touto nevestou naozaj neoplatí zahrávať. 

Tlačiť Diskusia
Focus Media