Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Experti prezradili, ako sa zmenia vzťahy a randenie v roku 2019: Bod číslo 4 vás poteší!

13.01.2019 div

Aj vy ste si dali ako jedno z predsavzatí do nového roku napraviť a vylepšiť váš milostný život? Ak áno, potom si musíte prečítať toto!

Vzťahy a randenie bude v novom roku iné: 5 vecí, ktoré sa podľa expertov zmenia! Vzťahy a randenie bude v novom roku iné: 5 vecí, ktoré sa podľa expertov zmenia!

Každý túži po láske, no občas to jednoducho nevychádza. Experti sa preto rozhodli odhaliť nové trendy v oblasti randenia pre rok 2019. Čítajte a učte sa!

Koniec otvoreným vzťahom

Experti tvrdia, že v novom roku nebudú otvorené vzťahy také populárne. Čoraz viac ľudí sa chce viazať a nájsť si svoju životnú lásku. To je určite dobré pre tých, ktorí boli na online aplikáciách dlhé mesiace, no každý ich chcel iba do postele.

Nové aplikácie

Vyzerá to tak, že medzi online aplikáciami na randenie sa začínajú objavovať aj také, ktoré napomáhajú ľuďom zastaviť ich online svet a stretnúť sa so svojim idolom osobne. Možno teda vyskúšajte niečo iné ako Tinder.

Zastavte to

Ženy sú čoraz zbehlejšie v randení a mali by si uvedomiť, že po svete behá neskutočné množstvo skvelých chlapov. Ak teda ten jeden, ktorého ste si vyhliadli, neurobí žiaden krok a k ničomu sa nemá, nestrácajte čas. Zastavte zbytočne konverzácie, ktoré nikam nevedú a otvorte svoju myseľ i srdce lepšiemu nápadníkovi.

Adrenalín a odvaha

Experti tvrdia, že nový rok by mal priniesť aj zaujímavejšie randenie. Ľudí už začína nudiť večera, drink a kino a budú vymýšľať adrenalínové aktivity, počas ktorých sa dá vzájomne spoznať.

Buďte milé

Podľa expertov budeme k sebe milší. Určite je vždy lepšie priznať nezáujem, ako sa iba tak vytratiť z povrchu zeme.

Tlačiť Diskusia
Focus Media