Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chcete sa zbaviť vyrážok? Prestaňte robiť 1 chybu a zapamätajte si tieto 4 tipy

16.01.2019 div

Možno ani nepatríte k ženám, ktoré majú príliš problematickú pokožku, no z času na čas sa vám objaví na tvári nejaká ta vyrážka. Ako sa jej najlepšie zbavíte?

4 tipy, ako sa zbaviť vyrážok: Prestaňte robiť túto chybu! 4 tipy, ako sa zbaviť vyrážok: Prestaňte robiť túto chybu!

Nevytláčajte si ich

Jedna z najväčších chýb, ktorú ženy robia. Áno, keď sa vám na tvári objavia vyrážky, určite vás to pokúša k tomu, aby ste si ich jednoducho vytlačili. Samé však dobre viete, že to nepomáha. Väčšinou sa zapália, a potom máte hnedé alebo červené miesto na pokožke aj niekoľko mesiacov. Jednoducho si v drogérii kúpte krém Hydrocortison a aplikujte ho na postihnuté miesto.

Čistenie pleti

Dôležitou prevenciou proti vyrážkam je starostlivosť o pleť a pravidelné čistenie vašej pokožky. Klasické tampóny však nepostačia. Investujete do čistiacej kefky na tvár, ktoré z pokožky zaručene dostane všetky nečistoty.

Rozjasňujúce sérum

Ak sa chcete zbaviť vyrážky rýchlejšie, natierajte si ju s rozjasňujúcim sérom. Hľadajte také, ktoré obsahuje vitamín C, niacinamid či kyselinu kojovú. Celý proces to zaručene urýchli.

Noste opaľovací krém

Ak si budete na vašu pokožku nanášať krém proti spáleniu nielen, že ju ochránite proti rakovinotvorným bunkám, ale aj proti nepekným hnedým „znamienkam“ či vyrážkam.

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media