Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neverný chlap vymyslel gesto roka, aby si zachránil vzťah: Smeje sa z neho celý internet!

14.01.2019 div

Po rokoch manželstva sa občas stane, že je niekto z páru neverný. Potom to často ľutujú a sú schopní urobiť takmer čokoľvek, aby to napravili. Tento príbeh je však celkom iná káva!

Muž podvádzal manželku, potom však urobil niečo nečakané: Takto chce zachrániť svoje manželstvo?! Muž podvádzal manželku, potom však urobil niečo nečakané: Takto chce zachrániť svoje manželstvo?!

Neverný muž chcel presvedčiť svoju manželku, že sa napraví a že skutočne chce zachrániť manželstvo. Vybral si však netradičnú cestu.

Išiel k tatérovi a na hrudník si dal vytetovať nasledovné slová: „Ja, Jose L. Torres, si dobrovoľne dávam tetovanie dňa 2. januára 2019, aby som si mohol opäť získať dôveru mojej manželky napriek bolesti, ktorú som v manželstve spôsobil. Som klamár, neverník, manipulátor, podvodník, milovník štetiek, neúprimný a nerešpektujúci.“

Toto šialené gesto má však hneď niekoľko háčikov. Prvý je, že mal v tetovaní dve gramatické chyby. Ďalší, že si nie sme isté, či by jeho manželka chcela každodennú pripomienku toho, čo dovádzal v minulosti. No a v prípade, že by jej to neprekážalo, nevieme si predstaviť ísť s ním napríklad na prechádzku po pláži.

Ľudia teda pod fotkou, ktorá sa objavila na stránke tatéra, začali okamžite klásť podobné otázky a dokonca sa vysmievali z chýb. Tatér priznal, že je cudzinec a niekoľkokrát sa pýtal zákazníka či sú slová gramaticky správne. Taktiež sa uisťoval, či si je istý, že chce takéto tetovanie. No, vyzerá to tak, že pokus o netradičné gesto, ako si získať späť manželku, mu príliš nevyšiel.

Tlačiť Diskusia