Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Som vojvodkyňa, no a? TOTO robí Meghan ako bežní smrteľníci a všetkých tým totálne šokovala

21.01.2019 Lenka Molnárová

Som jednou z vás - presne toto posolstvo sa snaží vojvodkyňa Meghan prezentovať, odkedy sa stala členkou kráľovskej rodiny.

Vojvodkyňa Meghan sa rada prezentuje ako človek z davu. 76 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa Meghan sa rada prezentuje ako človek z davu.

Vojvodkyňa zo Sussexu nám v posledných dňoch ukazuje svoje tehotenské bruško v plnej paráde. Hoci je už v značne pokročilom štádiu tehotenstva, kráľovské povinnosti nepustia, a tak sa v rámci svojho bohatého programu zúčastňuje mnohých pracovných ciest a návštev.

Meghan Markle, princ Harry 76 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle, princ Harry


Vojvodkyňa zo Sussexu 76 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa zo SussexuVojvodkyňa je známa svojím vycibreným zmyslom pre módu, no tentoraz svojím rozhodnutím všetkých doslova šokovala. Svojím módnym výberom ukázala, že ani tehotenská móda nemá žiadne limity.

Meghan Markle 76 obrázkov vo fotogalérii Meghan Markle


Počas návštevy charitatívnej organizácie, ktorá je zameraná na lepší život pre zvieratá, sa Meghan objavila v naozaj nečakanom outfite. 


Tehotná vojvodkyňa sa predviedla v šatách a kabáte, ktoré spolu ladili vďaka svoje béžovej farbe. Na tejto kombinácii však bolo niečo naozaj výnimočné.


Kabát od známeho módneho návrhára si obliekla spolu so šatami, ktoré by si bez väčších problémov mohla dovoliť každá z nás. Cenovo veľmi prijateľné šaty nájdete v reťazci s rýchlou módou, ktorý poznáme po celom svete. Práve preto si tento fakt všimlo obrovské množstvo ľudí a jej výber ich veľmi príjemne zaskočil. 


Meghan veľmi rada kombinuje drahšie a cenovo dostupné kúsky, čím chce poukázať, že je tiež len človek a nakupuje podobné veci ako ostatné ženy.

Vojvodkyňa Meghan sa rada prezentuje ako človek z davu. 76 obrázkov vo fotogalérii Vojvodkyňa Meghan sa rada prezentuje ako človek z davu.


Jej fanúšikovia sa radi inšpirujú štýlom obliekania ich obľúbenej Meghan, avšak tentoraz to bolo prvýkrát, kedy si obliekla naozaj vcelku obyčajný kúsok z tehotenskej módy. 


Meghan ako vždy vyzerala dokonale. Sme zvedavé, aké tromfy má ešte prichystané vo svojom šatníku.

Meghan pred pár dňami prezradila, že je momentálne v šiestom mesiaci a na dieťatko sa teší koncom apríla a začiatkom mája.Tlačiť Diskusia