Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

3 perfektné jedlá na chudnutie! Kilá pôjdu dole bez hladovania, ani si nevšimnete ako...

18.02.2019 pm

Máme pre vás malý darček. Pretože vieme, aké ťažké je obmedzovať sa v jedle, prezradíme vám tajomstvo: môžete jesť omnoho viac, ako ste si mysleli, a pritom nemusíte vôbec priberať.

Najedzte sa dosýta, a predsa schudnite. 7 obrázkov vo fotogalérii Najedzte sa dosýta, a predsa schudnite.

So zákazmi, s hladovaním a počítaním kalórií sa ďaleko nedostanete. Práve naopak, pokiaľ si budete neustále niečo zakazovať, častejšie vás bude prepadávať vlčí hlad. Okrem toho prudké zníženie objemu kalórií dáva organizmu signál, že je v núdzi. Svaly sa začnú v prospech dodania energie odbúravať a trávenie pobeží len na zotrvačnosť.

Paradoxne, keď znížite objem prijímanej potravy, často priberiete. Našťastie to ide aj inak. Siahnite po jedlách, ktoré vám ponúkame v tejto diéte. Sú bohaté na bielkoviny a obsahujú vitamíny a minerály, ktoré vaše telo potrebuje pre správne fungovanie. Váš organizmus tak bude nasýtený a nedostavia sa ani stavy vlčieho hladu. Jednoducho sa trikrát denne dosýta najedzte, nebudete potrebovať pomedzi chody niečo pod zub a na konci dňa zistíte, že ste ušetrili kopu zbytočných kalórií a bez snaženia chudnete.

Pri tejto diéte sa môžete najesť dosýta. 7 obrázkov vo fotogalérii Pri tejto diéte sa môžete najesť dosýta.

Tlačiť Diskusia