Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Martine Schindlerovej ide karta, ale pozrite, ktorej speváčke sa outfit totálne vymkol z rúk!

24.01.2019 bes

Martina Schindlerová je v životnej forme, a rokmi skrásnela. Keď sa k tomu ešte vhodne oblečie, radosť pozrieť. No nie každá dáma mala pri voľbe outfitu šťastnú ruku.

Martina Schindlerová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Martina Schindlerová

Známe Slovenky sa vybrali na premiéru českej komédie Ženy v behu, o ženách, ktoré sa neboja vybehnúť šťastiu v ústrety. Jej tvorcovia tvrdia, že s behaním je to úplne rovnaké ako v živote. Dôležité je vydržať a nevzdávať sa, keď je cieľ na dosah.

Ale pozrite sa, ktoré známe Slovenky mali šťastnú ruku pri voľbe outfitov, a ktoré nie.

 

Mirka Luberdová: Trefa do čierneho

Bývalá misska a výživová poradkyňa stavila na uniformu modeliek – čiernu koženú bundičku ozvláštnenú volánom a čierne cigaretové džínsy, v ktorých vyniknú jej dlhé nohy. Vlasy si vyčesala do jednoduchého chvosta, čo len podčiarkuje fakt, že nekomplikovanosť je sexi.

Mirka Luberdová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Mirka LuberdováMichaela Kertészová: Chce to viac odvahy!

Moderátorka Miška Kertészová predviedla na premiére nemastný-neslaný outfit, ktorý tvorili sivé šaty z tričkoviny a čierne bolerko. Trochu nuda na takú peknú mladú ženu!

Michaela Kertészová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Michaela KertészováMichaela Kocianová: Keď kombinuje topmodelka

Slovenská topmodelka je čerstvá tridsiatnička a na premiéru dorazila s minimálnym mejkapom, čo jej veľmi pristalo, dokonca vyzerala mladšie, ako keď je výrazne nalíčená. Biele midišaty s potlačou skombinovala s krátkou čiernou mikinou a vysokými bielymi čižmami, čo vyzerá naozaj veľmi sviežo, neokukane a šik.

Michaela Kocianová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Michaela KocianováAndrea a Juraj Čurní: Potrpia si na luxus

Vždy dobre oblečená dvojica nesklamala ani tentokrát. Outfit hudobného experta prezrádza, že má vkus a potrpí si na kvalitu. Andrejka doplnila modrý top a legínsy kožušinkovou vestičkou, čo dodáva jej zjavu elegantný rozmer. Kabelka však s „kopýtkovými“ čižmičkami vôbec neladí.

Andrea a Juraj Čurní 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Andrea a Juraj ČurníLucia Habancová: Zažiarila!

Moderátorka je stelesnením moderného šarmu a na premiére jej to skutočne seklo! Blúzka s mašľou pôsobí žensky a pôvabne, tlieskame aj vhodne zvolenému účesu. Potrhané džínsy sa postarali o štýlový kontrast.

Lucia Habancová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Lucia Habancová


Veronika Strapková: Piate cez deviate

Farebná leopardia potlač, XXL kardigán, lakovaná koženková sukňa a robustné šnurovacie topánky – príliš veľa trendov pokope sa postaralo o nesúrodý celok. Lodičkový výstrih navyše Veronike vôbec nelichotí a dlhočizný sveter ju ťahá k zemi.

Veronika Strapková 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Veronika StrapkováMartina Schindlerová: V životnej forme

Z mladučkej speváčky sa stala dospelá žena a matka dvoch detí. Nám sa zdá, že zrelosť jej pristane a rokmi skrásnela. S outfitom sa vôbec nepaprala, k bielemu topu a vypasovaným džínsom si zobrala moderný kožuch, ktorý sa postaral o wow efekt.

Martina Schindlerová 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Martina Schindlerová

 


Andrea a Štefan Šprochovci: Harmonická dvojka

Vidno, že sú zohraný pár – obaja stavili na veselé outfity, v ktorých by oddelene vyzerali trochu infantilne, ako dvojica však pôsobia roztomilo. Káro a pásiky jednoducho patria k sebe!

Andrea a Štefan Šprochovci 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK Andrea a Štefan Šprochovci

Tlačiť Diskusia
Focus Media