Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chcela lásku, ale princ na bielom koni jej vyviedol niečo strašné: Všetko sa začalo po pôrode...

10.02.2019 Nový čas pre Ženy

Michaela a Linda boli najlepšie kamarátky. Linda snívala o osudovej romantickej láske, doslova o princovi na bielom koni. Keď stretla Zdena, mala pocit, že sa jej splnil sen. Ale bolo to tak?

Linda mala na tvári čoraz viac modrín. Nemohla som sa na to pozerať, a tak som sa Zdenovi vyhrážala políciou. 2 obrázky vo fotogalérii Linda mala na tvári čoraz viac modrín. Nemohla som sa na to pozerať, a tak som sa Zdenovi vyhrážala políciou.

Pamätám si presne ten deň. Bolo to 24. decembra. Vtedy mi Linda oznámila, že sa budú so Zdenom brať. Nechcela som tomu veriť. Bolo to príliš skoro. Ale vyzerala taká spokojná, že som nič nevravela a len hlúpo prikývla.

Asi tri mesiace po svadbe Linda otehotnela. Už vtedy sa mi zdal Zdeno trochu iný. Hneď, ako sa dozvedel, že je Linda v očakávaní, šiel sa opiť do nemoty. Dokonca jej občas vytkol, že to dieťa nie je jeho. No Linda mu to vždy vyhovorila a časom s tým prestal. Kamarátka bola celá natešená z malého drobčeka, ale práve po narodení Marka to všetko začalo.

Tlačiť Diskusia