Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Janka (32): Mám staršieho priateľa, ktorý má už dospelých synov! Pravda o tom, ako ma prijali

10.02.2019 Nový čas pre Ženy

Do našej novej rubriky už prichádzajú vaše fotografie s veľmi zaujímavými príbehmi a úprimnými vyznaniami. Dnes prinášame tri naj fotky Janky z Topoľčianok.

S Duškom sme spolu už štrnásť rokov, je veľmi pracovitý, zodpovedný a starostlivý. 3 obrázky vo fotogalérii S Duškom sme spolu už štrnásť rokov, je veľmi pracovitý, zodpovedný a starostlivý.

Práve tieto zábery s priateľom a mamičkou jej pripomínajú, aké dôležité je mať po boku blízkych ľudí, ktorých tak veľmi ľúbi, aké dôležité je starať sa o nich, venovať im čas a lásku.

Volám sa Janka, mám 32 rokov a bývam v Topoľčiankach. Fotografie, ktoré som vám poslala, mám najradšej, pretože vyjadrujú moju veľkú oddanosť, vďaku a lásku k dvom najbližším ľuďom môjho života – priateľovi Duškovi a mamičke Ivanke.

Pomohli mi v ťažkých časoch

Dnes je ťažká doba, ľudia často klamú a podrážajú sa. Smutné je najmä to, ak niekto zradí milovaného človeka. Je mi ľúto, keď o takých veciach počujem. Všetkým ľuďom želám najmä lásku a zdravie, pretože viem, že žiadne peniaze vám ich nenahradia. Ľudia, ktorí boli či sú chorí, vedia, o čom hovorím a vážia si každý jeden deň života.

Keď máte zdravie, môžete ráno vstať, urobiť si raňajky, ísť do práce, starať sa o deti, skrátka normálne fungovať. Chorí ľudia toto robiť nemôžu. Keď človek zostarne a potrebuje pomoc, často mu nikto nepomôže, ani deti, ktoré vychoval. Je mi to veľmi ľúto, tlačia sa mi slzy do očí, keď o tom počujem. Urobím všetko pre to, aby môj priateľ a mama nikdy nepocítili osamelosť a strach z budúcnosti. Viem, o čom hovorím, aj ja som bola chorá a oni mi veľmi pomohli v ťažkých časoch, za čo im nesmierne ďakujem.

Táto fotografia mi pripomína 10. výročie nášho vzťahu, ktoré sme oslávili vo Vysokých Tatrách. 3 obrázky vo fotogalérii Táto fotografia mi pripomína 10. výročie nášho vzťahu, ktoré sme oslávili vo Vysokých Tatrách.

Tlačiť Diskusia (1)