Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Janka (32): Mám staršieho priateľa, ktorý má už dospelých synov! Pravda o tom, ako ma prijali

10.02.2019 Nový čas pre Ženy

Do našej novej rubriky už prichádzajú vaše fotografie s veľmi zaujímavými príbehmi a úprimnými vyznaniami. Dnes prinášame tri naj fotky Janky z Topoľčianok.

S Duškom sme spolu už štrnásť rokov, je veľmi pracovitý, zodpovedný a starostlivý. 3 obrázky vo fotogalérii S Duškom sme spolu už štrnásť rokov, je veľmi pracovitý, zodpovedný a starostlivý.

Najlepšia kamarátka

Moja drahá mamička sa volá Ivanka a má 61 rokov. Je to veľmi dobrá žena, skromná a obetavá, má láskavé srdiečko a za všetko, čo pre mňa urobila a robí, si ju vážim. Vždy, keď si spolu dáme čaj a obľúbený zákusok, cítim úžasný pocit šťastia, ktorý sa nedá opísať.

Mamička je už v predčasnom dôchodku, no celý život je to moja najlepšia kamarátka. Vždy vedela, kedy som šťastná a kedy mám iskričky v očiach. Cením si, že stojí pri mne a dáva mi svoju lásku. Keby sa ma niekto opýtal, čo si v živote prajem, určite by som odpovedala, že zdravie pre priateľa a moju drahú mamičku. S mamičkou si výborne rozumejú. 3 obrázky vo fotogalérii S mamičkou si výborne rozumejú.


‹ 123 ›
Tlačiť Diskusia (1)