Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tínedžerka dostala v autobuse menštruáciu: Všimol si to chlapec a... Neuveriteľné, čo spravil!

31.01.2019 bak

Keď si všimneme krvavý fľak na svojom oblečení, berieme to ako maximálny trapas. O to viac, keď ste vystrašená dievčina na základnej škole.

Dostať menštruáciu, keď ste nepripravená, nie je nič príjemné. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Dostať menštruáciu, keď ste nepripravená, nie je nič príjemné.

Tento príbeh sa šíril s veľkým úspechom internetom vďaka mame dievčiny, ktorá sa oň podelila, aby vyzdvihla konanie anonymného mladíka.

Jej dcéra cestovala domov z vyučovania školským autobusom, keď dostala úplne nepripravená menštruáciu a nevšimla si, že má na nohaviciach fľak. Všimol si to však niekto iný – o rok starší chlapec, ktorého ani nepoznala.

Na krvácanie nebola pripravená a nemala poruke vložky. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Na krvácanie nebola pripravená a nemala poruke vložky.


Ak by ste čakali, že z toho spraví video a zavesí ho na sociálne siete, len aby ju zosmiešnil, mýlite sa. Ten chalan urobil niečo, čo by pre ňu možno nespravila ani dobrá kamarátka.

Diskrétne jej pošepkal, že má na nohaviciach fľak a okamžite jej ponúkol svoj sveter, aby si ho previazala okolo pása a škvrnu zakryla.

Ten chalan urobil niečo, čo by pre ňu možno nespravila ani dobrá kamarátka. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ten chalan urobil niečo, čo by pre ňu možno nespravila ani dobrá kamarátka.


Zachoval sa ako džentlmen

Dievča bolo v rozpakoch a on ju uistil, že je to v poriadku, on má doma sestry a vie, ako sa cíti. Nakoniec jeho sveter použila a mohla bezpečne odkráčať domov bez toho, aby si to všimol celý školský autobus.

Mama dievčiny tento príbeh neskôr zdieľala na sociálnych sieťach ako príklad toho, že s mladými ľuďmi to nie je až také beznádejné ako vyzerá. Zároveň ďakovala mame toho mladého džentlmena, akú dobrú prácu odviedla pri jeho výchove.

Tlačiť Diskusia
Focus Media