Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Kim Kardashian čaká štvrté dieťa a doslova šalie: Toto všetko pre ňu musí robiť náhradná matka

03.02.2019 KaD

Pre moje bábätko len to najlepšie, hovorí kráľovná reality show Kim Kardashian (38), ktorá sa v tomto roku stane už štvrtý raz mamou.

Kim Kardashian 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Kim Kardashian

Krásna Kim a Kanye West (41) sú opäť v radostnom očakávaní a ich bábätko privedie na svet náhradná matka.

Minulý rok to bola dcérka

Náhradná matka vynosila páru aj dcérku Chicago West (1), ktorá sa narodila pred rokom v januári. Pár má ešte dcérku North (5) a synčeka Sainta (3).

Ich rodinka sa opäť rozrastie. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Ich rodinka sa opäť rozrastie.


Prečo náhradná matka?

Keď Kim čakala najstaršiu dcérku North, bývalo jej veľmi zle a mala nebezpečne vysoký krvný tlak, okrem toho mala veľké problémy s placentou. Lekár jej musel dať druhú „epidurálku“ a pôrod bol aj tak veľmi bolestivý. Aj preto sa rozhodla pre náhradnú matku – chcela, aby neohrozila dieťatko ani seba. 

Kim s dcérkou North 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: instagram/kimkardashian Kim s dcérkou North


Dojčenie je zdravé

Čo sa týka dojčenia, kráska zastáva názor, že je to pre dieťatko to najlepšie, čo môže na začiatku svojho života dostať. Keď ho navyše dojčí náhradná matka, ona môže tráviť čas aj s ostatnými deťmi a nemusí sa báť, že stratí mlieko.

Kim so synom Saintom 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: instagram/kimkardashian Kim so synom Saintom


Presný plán je základ

Aby bábätko dostávalo už v brušku tú najlepšiu výživu, stanovila Kim pre náhradnú matku presný plán stravovania aj s vopred pripraveným jedálnym lístkom. Takto sa do tela náhradnej matky aj bábätka dostane dostatok zdravých živín a nehrozia problémy z podvýživy, nadváhy a podobne.

Kim Kardashian (38) vyrazila na rodinnú lyžovačku. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Kim Kardashian (38) vyrazila na rodinnú lyžovačku.


Zdravý jedálny lístok pre bábätko v brušku

Všetko musí byť najmä čerstvé a ekologické. Náhradná matka si môže sem tam dať aj hamburger, ale mäso musí pochádzať od farmára alebo z farmárskych trhov. Matka môže piť filtrovanú kávu, ale tiež iba bio.

Kim Kardashian 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Kim Kardashian


Zdedí gény po ockovi?

Či ešte nenarodené dieťatko zdedí hudobné gény po svojom muzikantskom ocinovi Kanye West, to zatiaľ niekto nevie, ale zdá sa, že na to má všetky predpoklady.

Kim Kardashian, Kanye West 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia.sk Kim Kardashian, Kanye West

Tlačiť Diskusia
Focus Media