Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Diéty sú často neúčinné, ale pohybom nič nepokazíte: Vyberte si to NAJ pre vás a kilá zmiznú

22.02.2019 KaD

Názory, ako najlepšie schudnúť, sa menia hádam zo dňa na deň. Čo platilo včera, dnes neplatí, a tak je isté len jedno. Nikdy nič nepokazíte pohybom.

Pilates posilňuje a preťahuje svaly celého tela a vďaka tomu sa postava tvaruje. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Pilates posilňuje a preťahuje svaly celého tela a vďaka tomu sa postava tvaruje.

Beh

Vhodný:

● na trvalé a cielené chudnutie
● na udržiavanie kondície
● na spevnenie nôh

Vďaka pravidelnému behu môžete zhodiť rýchlo a vytvarujete si nohy aj pás. Behajte voľne, primeraným tempom, aby telo spaľovalo tuky správne. V správnom tempe máte zrýchlený dych, mierne sa potíte a zľahka sčerveniete. Počas tréningu by ste tiež mali byť schopná rozprávať, ak lapáte po dychu, je to nesprávne. Hlavne potrebujete správne topánky. Behajte najlepšie po mäkkom povrchu v prírode, a to zhruba polhodinu trikrát do týždňa.

Spálite: 2 000 až 4 500 kJ/hodina Chôdza je najprirodzenejší pohyb, preto je vhodná aj pre tie ženy, ktoré trpia nadváhou či cukrovkou. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Chôdza je najprirodzenejší pohyb, preto je vhodná aj pre tie ženy, ktoré trpia nadváhou či cukrovkou.

Tlačiť Diskusia
Focus Media