Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nemáte čas na návštevu kaderníka? Nevadí!

11.02.2019 PR článok

Je po Vianociah a tak je čas naskočiť späť do pracovného procesu a ďalších aktivít. Niet divu, pokiaľ v tomto náročnom období nemáte čas na kaderníka, ale pretože vieme, že stále chcete vyzerať skvelo, máme pre vás 3 tipy pre rýchlu úpravu vlasov.

Nemáte čas na návštevu kaderníka? Nevadí! SPONZOROVANÉ 2 obrázky vo fotogalérii

1. Farebne zjednoďte
Nie je nič horšie než šedivé odrasty, ktoré sa objavujú už niekoľko dní po odfarbení vlasov a sú viditeľné na prvý pohľad. Našťastie existuje rýchle riešenie na ich zakrytie – sprej Magic Retouch od L’Oréal Paris, ktorý stačí nastriekať ku korienkom zo vzdialenosti 15 cm od vlasov. Vďaka obsahu farebných pigmentov sprej priľne k vlasom a vydrží až do ďalšieho umytia šampónom. Hodina u kaderníka vyriešená za niekoľko sekúnd!

Nemáte čas na návštevu kaderníka? Nevadí! SPONZOROVANÉ 2 obrázky vo fotogalérii

2. Dodajte šmrnc
Pokiaľ vlasom chýba objem a nedržia tvar, pravdepodobne im chýba správny strih. Kým si urobíte čas na návštevu kaderníckeho salónu, vytvorte si rôzne účesy. Nemusí ísť o nič zložité, stačí obyčajný cop alebo drdol, ktorý doplníte vlasovou ozdobou ako je sponka, šatka alebo aj kvetinka. Nikto nespozná, že vaše vlasy nie sú zrovna v najlepšej kondícii.

3. Prevoňajte
Keď sa budete ráno pri odchode z domu voňať parfémom, vyskúšajte ho použiť nielen na pokožku tela, ale pozdvihnite ním aj svoje kadere. Parfém nestriekajte priamo na vlasy, zbytočne by ste ich vysušovali. Stačí, keď ho rozvírite do vzduchu a jeho čiastočky následne necháte padať na vlasy.

Tlačiť Diskusia