Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tak a je to vonku! TÝMTO si Meghan dokonale získala srdce kráľovnej: Aha, čo majú obe spoločné

11.02.2019 Lenka Molnárová

Možno si nesadla so švagrinou Kate Middleton, avšak vzťah Meghan Markle a kráľovnej Alžbety bol od začiatku ukážkový. Ako to dokázala?

Vďaka čomu si našla Meghan tak rýchlo spoločnú reč priamo s kráľovnou? 89 obrázkov vo fotogalérii Vďaka čomu si našla Meghan tak rýchlo spoločnú reč priamo s kráľovnou?

Čím si Meghan získala do takej veľkej miery kráľovnino srdce? Kráľovná si vraj veľmi váži Meghanino odhodlanie, jej nezávislosť a neustálu snahu nájsť si svoje vlastné miesto v kráľovskej rodine. Obe ženy sú si v tomto smere naozaj podobné a je zrejmé, že práve toto ich tak spojilo. 

Mehgan Markle, kráľovná Alžbeta 89 obrázkov vo fotogalérii Mehgan Markle, kráľovná Alžbeta

Meghan má veľmi dobrý vzťah aj so svokrom, princom Charlesom. Po tom, ako jej otec Thomas Markle nemohol prísť na ich svadobný obrad, požiadala práve Charlesa, či by ju nemohol doviesť k oltáru. Princ sa týmto návrhom cítil veľmi poctený a úlohy sa bez akýchkoľvek okolkov okamžite ujal. Momentálne sa veľmi teší z toho, že sa opäť stane dedkom a rozhodne si nenechá ujsť príležitosť tráviť veľa času s prvým dieťaťom Meghan a Harryho.

Princ Harry a Meghan Markle 89 obrázkov vo fotogalérii Princ Harry a Meghan Markle

Tlačiť Diskusia