Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto je 10 tipov otcov! Nájdite toho svojho a zistite, ako vás ovplyvňuje pri výbere partnera

11.02.2019 iva

Možno bol pre vás otec všetkým a možno to bol zloduch, na ktorého chcete zabudnúť. Nech je tak alebo onak, jeho prítomnosť predurčuje, koho si vyberiete ako svojho osudového partnera.

To, aký ste mali vzťah s otcom, sa premietne aj do vášho partnerského vzťahu. 11 obrázkov vo fotogalérii To, aký ste mali vzťah s otcom, sa premietne aj do vášho partnerského vzťahu.

1. Neviditeľný

Bol to otec, ktorý sa o vás nestaral. Možno vám občas poslal darček alebo nejaký odkaz. Vedeli ste, že niekde je, ale nemali ste spoločný príbeh. Paradoxne tento typ otcov v určitom veku chce veľmi dohnať zameškané. Odpúšťa sa mu ťažko, pretože jeho neprítomnosť je nenahraditeľná.

Ako to bude vyzerať u vás?

Dcéra, ktorá mala neviditeľného otca, nebude zvyknutá spoliehať sa na mužov. Na druhej strane takáto žena býva veľmi schopná, samostatná, ale vo vzťahoch bude mať problémy, pretože doma nikdy nevidela ako sa muž zapája do chodu rodiny alebo ako sa s ním komunikuje. Ak je to váš prípad, budete mať tendenciu vyberať si nie príliš zodpovedného muža, ktorého budete ospravedlňovať, aby ste si udržali jeho priazeň.

Vedeli ste, že niekde je, ale nemali ste spoločný príbeh. 11 obrázkov vo fotogalérii Vedeli ste, že niekde je, ale nemali ste spoločný príbeh.

Tlačiť Diskusia