Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Títo celebritní tatkovia sú naozaj výnimoční: Na TOTO by si netrúfol len tak hocijaký muž!

16.02.2019 Lenka Molnárová

V dnešných časoch to, bohužiaľ, nie je nič neobvyklé, keď sa manželstvo rozpadne. Horšie to je, ak majú partneri už aj jedno alebo viac detí.

Títo celebritní tatkovia to nemali jednoduché. 34 obrázkov vo fotogalérii Títo celebritní tatkovia to nemali jednoduché.

Takmer každý z nás pozná vo svojom okolí aspoň jednu slobodnú matku, ktorá na výchovu detí zostala sama. Poznáte však single otcov, ktorí si výchovu ratolesti vzali dobrovoľne na svoje plecia? Nie je ich až tak veľa, no nájdu sa dokonca aj medzi slávnymi hviezdami. Pozrite sa, ktorí tatkovia sa navždy zapísali do povedomia ako veľmi odvážni a milujúci slobodní oteckovia. Dokázali skĺbiť kariéru a výchovu dieťaťa, ktoré sa im za to odmenilo pekným vzťahom a nekončiacou láskou.

Títo celebritní tatkovia z rozličných dôvodov zostali na výchovu detí sami.

Liam Neeson

Liam Neeson 34 obrázkov vo fotogalérii Liam Neeson

Život Liama Neesona postihla obrovská tragédia. Jeho maželka po úraze na lyžiach nečakane zomrela a herec tak zo dňa na deň zostal sám s dvoma malými synmi. Trvalo to dlho, kým sa rodina vysporiadala s týmto ťažkým osudom. Herec sa rozhodol zvyšok svojho života venovať deťom a už sa nikdy znova neoženil.

Tlačiť Diskusia