Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Musí sa mať na pozore! TÁTO slávna hviezda konkuruje Selene Gomez: Toto speváčka nerozdýcha

17.02.2019 Lenka Molnárová

Každú chvíľu musí riešiť iné problémy. Chudinka Selena Gomez to nemá v živote jednoduché.

Speváčku a herečku Selenu Gomez život poriadne potrápil. 39 obrázkov vo fotogalérii Speváčku a herečku Selenu Gomez život poriadne potrápil.

Herečka a speváčka Selena Gomez má za sebou naozaj veľmi ťažké obdobie. Rozchádzala sa a dávala dokopy s jej veľkou láskou Justinom Bieberom, no ich vzťah sa napokon nadobro rozpadol. Spevák si medzičasom našiel inú a Selena začala bojovať s ťažkými zdravotnými problémami.

Selena a Justin boli párik snov a mnoho fanúšikov si prialo, aby im to vydržalo večne. Žiaľ, nestalo sa. 39 obrázkov vo fotogalérii Selena a Justin boli párik snov a mnoho fanúšikov si prialo, aby im to vydržalo večne. Žiaľ, nestalo sa.

Koncom minulého roku svet obletela správa o tom, že Bieber je ženatý. Hoci tieto informácie neboli nejaký čas potvrdené, pravda nakoniec vyšla na povrch. Jeho manželkou sa stala modelka Hailey Baldwin a pár vraj už uvažuje aj nad spoločným potomstvom.

Selenu tieto správy zasiahli naozaj tvrdou ranou a aj na základe strachu z jej ochorenia lupus, skončila hviezda napokon na psychiatrickej liečebni.

Selena Gomez 39 obrázkov vo fotogalérii Selena Gomez

Tlačiť Diskusia